En Son Ne Aldınız ?
Yazarım inşallah.
Pazartesi sabahı Sarı 7 O’clock kullanmıştım, bu sabah da Polsilver SI.
Yarın sabah bunu kullanayım, peş peşe olacağı için özellikle Polsilver’la mukayese imkanı olur.
(05/11/2019, Saat: 22:23)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gifts&Care sağolsun yıllardır aradığım Super Platinumları 13 günde teslim etti. Yine merak ettiğim Croma’lar da cabası oldu. Supermax denemelik, Elios’u yumuşak kesimi nedeniyle beğeniyorum, Bolzano’ya hayranım.
EJ tıraş kremi de sürpriz hediye çıktı paketten.

EJ tıraş kremi detayını şimdi gördüm. İyi ki gümrüğe takılmamış 1 gram krem için. Bence siteden sipariş verenler yazsınlar da hediye kozmetik koymasın satıcı. Benim de siparişim yolda umarım içine hediye kozmetik koymamıştır. Confused
Paketi açmıyorlar.
Üzerinde fatura var, gerçekçi şekilde de fiyatı yazıyorsa transit geçiyor. Gümrük vergisi için gayet yeterli değil mi? Smile
İçini açmadan gümrüğe sunum bandını yapıştırıp bir de işlem ücreti alınca ohhh miss.
(05/11/2019, Saat: 22:53)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paketi açmıyorlar.
Üzerinde fatura var, gerçekçi şekilde de fiyatı yazıyorsa transit geçiyor. Gümrük vergisi için gayet yeterli değil mi? Smile
İçini açmadan gümrüğe sunum bandını yapıştırıp bir de işlem ücreti alınca ohhh miss.

Benim son gelen 2 paketim açılmıştı gümrük bandıyla tekrar yapıştırmışlar.
Merhaba Komşularım, @batmanforever Volkan abi sağolsun bana çok güzel bir sabun paketi hazırlamış ve hediyenin hediyesi denemelik jiletlerini bugün teslim aldım. Hepsinin hakkını teker teker vereceğim Smile

Tıraş kısmı sonraki aşamada olsada, birbirinden güzel kokularını şimdilik deneme fırsatım oldu, aralarından hemen favori koku seçimlerimi yaptım bile sıra performanslarında. Bütün bu hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Sayenizde çok güzel deneyimler yaşayacağım.

20191105-195850.jpg
Komşum ürünlerin kokusu ve kalıcılığı nasıl ? Özellikle kolonyayı merak ediyorum.

(05/11/2019, Saat: 11:30)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın.

kUyaP6.jpg
Ürünleriniz hayırlı olsun, keyifli traşlar dilerim komşularım

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/11/2019, Saat: 11:30)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın.

kUyaP6.jpg

Zamanında bir Çamlıdere kampı dönüşü Kızılcahamam’dan çam kolonyası almıştım, kokusunu halen unutamam.

Güle güle kullanınız
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(06/11/2019, Saat: 00:22)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Komşularım, @batmanforever Volkan abi sağolsun bana çok güzel bir sabun paketi hazırlamış ve hediyenin hediyesi denemelik jiletlerini bugün teslim aldım. Hepsinin hakkını teker teker vereceğim Smile

Tıraş kısmı sonraki aşamada olsada, birbirinden güzel kokularını şimdilik deneme fırsatım oldu, aralarından hemen favori koku seçimlerimi yaptım bile sıra performanslarında. Bütün bu hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Sayenizde çok güzel deneyimler yaşayacağım.

Ürünleri beğenmiş olmana çok sevindim @Sh@dow Doğan. Keyifle hazırlayacağın bol köpüklü tıraşların olsun Smile

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanılmasını diliyorum.
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular, hepsi birbirinden şık
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: