En Son Ne Aldınız ?
(01/11/2019, Saat: 13:56)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim kadarı ile bunlar fırınlarda kullanılmak için ısıya dayanıklı ürünler, bende sufle yapmak için almıştım ama aynı ürünmüdür bilmiyorum. Eğer aynı ise kapaklı değiller.
Tabac kapağının gevşek oturmasının aslında bir sakıncası yok, kapağın o şekilde yapılması sabunun tamamen havasız kalmasını önlemek yani faydalı bir durum bence Smile

Aynı ürün sufle ve fırın kasesi kapakları yok. 3 farklı sabun için 3 çeşit aldım. mühle sabun için küçük bu birde Sv sabun için 11 cm lik

147656-B0-00-D3-424-A-A304-18-DF07-D0-D2-C9.jpg
(01/11/2019, Saat: 13:56)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim kadarı ile bunlar fırınlarda kullanılmak için ısıya dayanıklı ürünler, bende sufle yapmak için almıştım ama aynı ürünmüdür bilmiyorum. Eğer aynı ise kapaklı değiller.
Tabac kapağının gevşek oturmasının aslında bir sakıncası yok, kapağın o şekilde yapılması sabunun tamamen havasız kalmasını önlemek yani faydalı bir durum bence Smile

Ustun Alman teknolojisi herseyi yapip kapagi gevsek biraktiysa kesin bir bildikleri vardir. Atlanmis olamaz Big Grin
Schick Type C1, yil 1933, Acik tarak injector

1572633972098.jpg

1572633972288.jpg

1572633972662.jpg

1572633973065.jpg
@CK89
Muhteşem görünüyor.
Çok ilgi çekici ürünler değil ama en son bunları aldım sonuçta hepsi toplam 20 TL fc7eb65eab723a1669cd47e43b77ef72.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...
@newbie Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Teşekkürler komşum
Denemediyseniz ve denk gelirseniz kesinlikle Ali Bıyıklı da edinin.

Tüm komşulara hayırlı olsun..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(02/11/2019, Saat: 00:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemediyseniz ve denk gelirseniz kesinlikle Ali Bıyıklı da edinin.

Tüm komşulara hayırlı olsun..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Komşum ben zaten de makinada yeni sayılırım bilinçli olarak 2-3 aydır okuyarak de kullanıyordum ilk ustram sadece 1 kez yanak bölgesinde kullandım. 1 ay sadece böyle gideceğim. Makina tekniğime de belki faydası olur diye düşündüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Birkaç milyoncu gezdim bunları buldum, bu bıçaklardan benimde herhangi bir beklentim yok yine de deneyeceğim paketine 2 lira verdim. Alet gillette tech taklidi sanırım, sapı çok çok kötü 5 lira verdim. Gibbs son kullanma tarihi var 2017 3.5 liraya aldım, başka yoktu.
3e4ec1f6aa2.jpeg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: