En Son Ne Aldınız ?
(31/10/2019, Saat: 21:25)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 130 avro degil 33 tl lik baili ye 17 tl vergi ödemiştim bu işler nasıl oluyor anlayamadım vallasizin adınıza sevindim komşum güle güle kullanın

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim. Ben de anlamadım çünkü başka 95 euroluk siparişime 105 lira gümrük ödedim. Smile
QPn3Ak.jpg
Fırca için Cok Tesekurler @batmanforever

Xbg1J7.jpg

AObMg0.jpg
Razorock Game Changer .84-P Super Knurl ile sonunda kavuşabildik. Ürünü hakkında detaylı bilgilendirme ve görsele sahip olmamı sağlayan çok sevdiğim komşularım @batmanforever Volkan Bey ve @turkoglum13 Mehmet beye ayrıca teşekkür ederim Smile

Test sürüşüne yarın sabahtan çıkıcam inşallah. Diğer komşularımında yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

20191031-210102.jpg
@Sheeplessness, @dimitraki, @Sh@dow Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşularım iyi günlerde kullanın Smile
Tum komsularimin yeni urunleri cok guzel gorunuyor. Keyifli kullanimlar...
@sh@dow Dogan komsum gc 0.84mm plaka harika bir makine. Sapida cok guzel gorunuyor. Umarim ovdugumuzun karsiligini tiras sonrasinda yuzunde hissedersin.
(31/10/2019, Saat: 21:45)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorock Game Changer .84-P Super Knurl ile sonunda kavuşabildik. Ürünü hakkında detaylı bilgilendirme ve görsele sahip olmamı sağlayan çok sevdiğim komşularım @batmanforever Volkan Bey ve @turkoglum13 Mehmet beye ayrıca teşekkür ederim Smile

Test sürüşüne yarın sabahtan çıkıcam inşallah. Diğer komşularımında yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

20191031-210102.jpg

Ooo gamechanger kullananlar tarikatına bir kişiyi daha katmışız Smile hos geldiniz ve hayırlı olsun
(31/10/2019, Saat: 22:15)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo gamechanger kullananlar tarikatına bir kişiyi daha katmışız Smile hos geldiniz ve hayırlı olsun

Hersey seninle basladi @osaka23
@dimitraki komşum, Yaqi Sagrada'yı iyi günlerde keyifle kullanmanı dilerim. Gillette tıraş aleti de pırıl pırıl parlıyor maşallah Smile Hayırlı olsun.

Game Changer .84 harika bir alet. İlk test sürüşünün sonucunu merakla bekliyoruz Smile
Hayırlı olsun @Sh@dow Doğan, iyi günlerde keyifle kullanmanı diliyorum.

Tarikat liderimiz @osaka23 Onur'a saygı ve selamlar Smile
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Ay sonu iyi alışveriş yapmışız Smile
Biraz farklı jiletler deneyeyim dedim Smile Craftsman as nin ötesi bir kokuya sahip, parfüm gibi ayrı bir koku. Hatta edt ve stick i de alınır. Enerjik, fresh bir koku. Yalnız fiyat da iyi 50 ml 70 tl. Eski tabacların neredeyse iki katı fiyatı var. Alınır mı evet alınır, koku çok güzel
EWozot.jpg
(31/10/2019, Saat: 21:10)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. https://www.shaving.ie/products/rockwell...hrome.html
Bu linkten aldım içinden fatura çıkmadı. Gümrük paketi açıp içindekilere bakmış 17 lira gümrük vergisi 8 de inceleme bedeli almış. 130 euro tutmuştu toplam sipariş. Şans eseri inanılmaz düşük gümrük bedeliyle kurtardım. Big Grin

Az once bende siparis verdim ayni urunu, kac gunde elinize gecti acaba ? Sabirsizca bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: