Günün Tıraşı (SOTD)
@manuple teşekkür ederim size de sıhhatler olsun
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(25/10/2019, Saat: 11:03)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onur7  komşu, logona kremden memnunumusun, almayı düşündüğüm bir ürün,
Hocam ürünü ilk kez kullandığım için çok net yorum yapamam ama şöyle özetleyebilirim:

Ürün biraz geç köpürüyor ancak sonrasında maşallahı var 3 perde rahat çıkartacak köpük oluyor. Cildimde biraz erken kurulduğunu hissettim köpüğün bu yüzden ilk perdede biraz çuvalladım tıraş sırasında. Sonrada fazla zorladım tıraşı ve 3 perdede ters - düz ne varsa daldım sakallara. Bu noktada ürünün bence en büyük eksisi kayganlık konusunda çok başarılı olmaması. İlk perdede mavi astra biraz korkuttu beni hem kayganlık hemde kuruma nedeniyle ve bahsettiğim çuvallama durumu oluştu. Lakin tıraş sonrasında o kadar zorlamaya rağmen tahriş kesik, noktasal bile olsa kanama ve kuruma olmadı ki sırf meraktan toniği yaklaşık 45 dakika sonra sürdüm. Bu da sanırım kremin başarısı. Bu çok büyük artı benim için.

Tabac kokusundan daha erkeksi, koyu ve karanlık bir kokusu var kremin. Bir ara kendimi vahşi batıda kahvenin kaynamasını beklerken alacakaranlıkta tıraş olmaya çalışan kovboy gibi hissettim. Koku her ne kadar nevi şahsına münhasır olsa da tabac gibi banyoya her girdiğinizde tüpün kapağını açıp koklayacağunız karakterde değil. Ya da ne bileyim, mühle deniz iğdesi kokusunu çok sevmesem de enteresan şekilde tıraşta kullanmak istiyorum ben o özel koku karakteri nedeniyle. Bu kremdeyse böyle bir durum çok olacağını düşünmüyorum. Genede dolapta farklı bir koku olması güzel.

Ben performans olarak nivea kremlere benzettim. Artısı kokusu ve tıraş sonrası rahatlığı, eksisi fiyatı ve kayganlığı. Bu gramaja fiyat bir tık daha aşağıda olsa cillop gibi olurmuş. İki kat gramaja aynı fiyat skalasında proraso var tercih edilebilir olan. Veya iki kat fiyata aynı gramaja mühle var ki o farka değer mühle bu kreme göre. Ya da yarı fiyata neredeyse aynı gramaja nivea var aynı işi yapan.

Bir kaç kez daha kullanacağım ben kremi, özellikle ciltte biraz erken kurumuş olması hususu kafama takıldı hakkını yemek istemiyorum kremin.

Benim tavsiyem eğer varsa denemek istediğiniz başka kremler, onları deneyin olur ilk etapta. Çok aceleye gelecek, illa alınacak bir ürün değil benim gördüğüm kadarıyla tıraş sonrası tahriş sıkıntısı nedeniyle arayışınız yoksa.

Yazdıklarım ilk izlenimlerim. Bir kaç kez daha deneyip genel bir değerlendirme yazmak isterim foruma, umarım yardımcı olabilmişimdir.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(25/10/2019, Saat: 11:48)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum, sadece sabununu kullandığım için merak ediyorum. Tabac As losyon da aynı koku mu acaba? Yoksa sabundan farklı mı kokusu?

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabun daha mülayim bir koku. AS daha keskin ve sert bir karaktere sahip bence.

"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(25/10/2019, Saat: 15:11)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara kendimi vahşi batıda kahvenin kaynamasını beklerken alacakaranlıkta tıraş olmaya çalışan kovboy gibi hissettim.  

eyvallah komşu sağolasın. logonanon diş macunlarını kullanıyorum çok menunum. krem için sonraki yorumlarınızı bekliyorum.
"Bir ara kendimi vahşi batıda kahvenin kaynamasını beklerken alacakaranlıkta tıraş olmaya çalışan kovboy gibi hissettim"  Big Grin  cümlesi bi an gözümün önünü geldi yüzde köpük elde kasatura, krokodil dundee filminde vardı böyle bir sahne çok hoşuma gitt Big Grin i. teşekkür ederim.
(25/10/2019, Saat: 12:45)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence sabunla aynı gibi koku hemen hemen.
Öyleyse edinecekler listeme ekleyeyim ben. Sabunun kokusunu seviyorum ve kullandığım sabunların kokusu devam etsin gün boyu istiyorum. Haliyle kokusu aynı olan losyon ve sabunları kullanmak benim için daha mantıklı oluyor

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
5X2vam.jpg?nocache
@Sheeplessness Sıhhatler olsun komşum Smile
(25/10/2019, Saat: 16:21)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sheeplessness Sıhhatler olsun komşum Smile

Çok sağolun. Smile
@Sheeplessness
Sıhhatler olsun ve keyifli günleriniz daim olsun.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(25/10/2019, Saat: 16:25)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sheeplessness
Sıhhatler olsun ve keyifli günleriniz daim olsun.

Teşekkür ederim efendim. Bilmukabele.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,608 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,294 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,778 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,221 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: