En Son Ne Aldınız ?
Rex e stand aldım executive shaving ten. sağolsunBrian yardımcı oldu. Bir de ağaç kap eklemiş hediye

9950e96541e19034a3d09ed57c893cac.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Bd176 lar geldif2ba889b83439db438c22a052bea1361.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(21/10/2019, Saat: 13:34)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abi sağolsun, 2. Eufros sabunuma sayesinde ulaştım. Yanındaki bonuslar için de ayrıca teşekkürler. Mavi, yeşil, beyaz Lord bıçaklarını severek ve memnun kalarak kullanan biri olarak Asco'yu da merak ederdim, artık onu da tecrübe edebileceğim.

Eufros harika bir sabun iyi günlerde keyifle kullan @DenizKSK Denizcan Smile

(21/10/2019, Saat: 15:34)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bd176 lar geldi

Baili BD176'larla keyifli tıraşlar diliyorum, hayırlı olsun @AltKapalı Ünal Smile
(21/10/2019, Saat: 15:34)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bd176 lar geldi

Hayırlı olsun, darısı benim BD176'nın başına. Cuma günü teslim süresi dolmuştu, ben de buna istinaden anlaşmazlık açtım aliexpress'te. Tam da o günün gecesi Türkiye'ye giriş yaptı gözüktü iyi mi? Bakalım, satıcı 15 gün içinde teslim edilmezse yenisini yollarız falan dedi. Yenisi gelene kadar eskisi hayli hayli gelir herhalde Big Grin 2 aydan fazladır bekliyorum, insaf ya hu.
So far so good..
https://www.hepsiburada.com/klasik-tiras...%20Ticaret
Bu aynı ürün mü?
Hayır, sizin linkteki BD179
So far so good..
(21/10/2019, Saat: 16:33)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.hepsiburada.com/klasik-tiras...%20Ticaret
Bu aynı ürün mü?

Aynı ürün değil komşum. Almaya niyetiniz varsa @Altkapalı Ünal komşum 2. Aleti fazladan aldı Smile
(21/10/2019, Saat: 16:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baili BD176'larla keyifli tıraşlar diliyorum, hayırlı olsun @AltKapalı Ünal Smile
Teşekkür ederim volkan abi

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(21/10/2019, Saat: 16:37)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı ürün değil komşum. Almaya niyetiniz varsa @Altkapalı Ünal komşum 2. Aleti fazladan aldı Smile

@altkapalı Hayırlı olsun komşum. Ünal beyle de yeni alışveriş etmiştik kargoya vermeseydi alırdım belki de şimdilik dursun. Sırada çok alet var. Big Grin
(21/10/2019, Saat: 16:42)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @altkapalı Hayırlı olsun komşum. Ünal beyle de yeni alışveriş etmiştik kargoya vermeseydi alırdım belki de şimdilik dursun. Sırada çok alet var. Big Grin
Teşekkür ederim komşum,Gold olanı kullanmicam ,zaten şimdi ilan açtımSmile

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: