En Son Ne Aldınız ?
Gecen hafta macaristana is gezisi oldu. Ganimetler.
Yalniz biobaza markayi tıraş sabunu diye aldim eve geldim kömür gibi bisey cikti. Kullanan var mi hic merak ettim?c9d97b951eca8e7c4c055f49145befb2.jpg0047632a2a9424005b8567b0bc6a0920.jpg

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim @Serjames komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(14/10/2019, Saat: 16:21)almnym Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecen hafta macaristana is gezisi oldu.  Ganimetler.
 Yalniz biobaza markayi tıraş sabunu diye aldim eve geldim kömür gibi bisey cikti.  Kullanan var mi hic merak ettim?
`
`
Ürünün satış ve tanıtımının yapılıdığı sayfa:
https://www.biobaza.eu/index.php/hr/men-...janje-lica

% 100 doğal kökenli Siyah sabun
Yıkama ve tıraş için siyah kömür sabunu. Aktif kömür ve paçuli ve defne esansiyel yağ kompleksi cildi temizler, gözeneklerin yorulmasını ve tıkanmasını ve sivilcelerin görünümünü azaltır. A ve E vitaminleri bakımından zengin zeytin ve hurma yağı cildin nem ve esnekliğini korur. Siyah sabun kirli, genç cildin bakımı için değil aynı zamanda tıraş için idealdir. Pratik bir kapta, zengin köpük oluşturur, doğal bileşenleri antibakteriyel özelliklere sahiptir ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Herkesin alıdığı ürünü güle güle kullanması dileğiyle.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hkcam hayırlı olsun, geçen sene barbon ve figaro almıştım bende. Barbon gerçekten f/p ürünü
(14/10/2019, Saat: 16:42)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hkcam hayırlı olsun, geçen sene barbon ve figaro almıştım bende. Barbon gerçekten f/p ürünü

Teşekkür ederim komşum.
Haklısınız, daha önce de almış bir kutu bitirmiştim, gerçekten benim kullandığım en iyi kremlerden.

(14/10/2019, Saat: 16:32)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünün satış ve tanıtımının yapılıdığı sayfa:
https://www.biobaza.eu/index.php/hr/men-...janje-lica

Teşekkür ederim üstadım. Siteye ben de girip balmıştım. Ama ben daha çok tecrübe eden var mı onu merak etmiştim. Yine de sağolun.
(14/10/2019, Saat: 17:06)almnym Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstadım. Siteye ben de girip balmıştım. Ama ben daha çok tecrübe eden var mı onu merak etmiştim. Yine de sağolun.

Yazdığınız cümleden öyle anlam çıkarmışım. Sad
Bu sayede benim de alacaklarım/deneyeceklerim listesine girmiş oldu.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Bide parker deneyelim dedik98f1c3a7c7072e6804693cc4fba3aafa.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
4604140ffec0b55bd183b8fc3fadfc54.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. @Silentsv komşum, Mdc Fougere yorumunuzu bekliyorum Smile Keyifli tıraşlarınız olsun.
(15/10/2019, Saat: 11:46)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bide parker deneyelim dedik

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Parker Variant hayırlı olsun @AltKapalı Ünal, iyi günlerde keyifle kullan. Variant'ın ses akustiğini çok seviyorum Smile Kullanma fırsatın oldu mu?

(15/10/2019, Saat: 16:35)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @Silentsv komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: