En Son Ne Aldınız ?
(02/10/2019, Saat: 19:39)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşum Maşallah Smile
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifle kullanın. Merak ettiğimden soruyorum, siparişiniz kargoyla mı geliyor? Yoksa gelen kişi beraberinde mi getiriyor?
Zırhlı ATM yükleyicisi ile kişiye teslim! Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(02/10/2019, Saat: 19:39)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşum Maşallah Smile
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifle kullanın. Merak ettiğimden soruyorum, siparişiniz kargoyla mı geliyor? Yoksa gelen kişi beraberinde mi getiriyor?

@Ibra35 komşumuz @Gartbnx komşumuzun zulasını patlatmış. Hepsi yurtiçi alım yani Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(02/10/2019, Saat: 19:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zırhlı ATM yükleyicisi ile kişiye teslim! Smile

Teslimatı da PTT'nin gümrük muhafaza elemanları yapıyordur kesin Smile Smile

Konu anlaşılmıştır @onurcakmak üstadım, teşekkürler Smile
@-mali komşum teşekkür ederim, hediye geldi sabun "Hindistan nere, biz nere" hiç bir fikrim yok
@ArdıçKatranı komşum 10 gündür tıraş olmadım saç sakal biribirine karıştı Big Grin çakraları bilemedim Big Grin
@mehmets komşum teşekkürler, tez gelir inşallah
@batmanforever komşum teşekkürler

daha güzelleri sizLerin olsun...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

(02/10/2019, Saat: 19:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zırhlı ATM yükleyicisi ile kişiye teslim! Smile

Bu yoruma gerçekten sesli güldüm, Allahta sizi güldürsünSmile

Yeni ürünleriniz çok güzel gözüküyor komşularım iyi günlerde kullanın.
Teşekkürler komşum,forum içinden bonservis ile transfer ettim. Smile

Patlatma demeyelim komşum,transfer ettik diyelim Smile Maçlara bunlarla çıkacağız bir süre.
(02/10/2019, Saat: 19:53)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşumuz @Gartbnx komşumuzun zulasını patlatmış. Hepsi yurtiçi alım yani Smile

Teşekkürler komşum,yeni ürünlerle tüm tıraş severlere keyifli tıraşlar dileriz.
(02/10/2019, Saat: 20:14)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yoruma gerçekten sesli güldüm, Allahta sizi güldürsünSmile

Yeni ürünleriniz çok güzel gözüküyor komşularım iyi günlerde kullanın.
@habaz

Dostum ustura cok guzel hayırlı olsun, cok guzel tırası olacak gibi duruyor. Sapı degistirilip yenilenmisine yurtdısndan bir ornek.

https://www.classicshaving.com/products/vint-00547

Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tırasları olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
(02/10/2019, Saat: 20:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz

Dostum ustura cok guzel hayırlı olsun, cok guzel tırası olacak gibi duruyor. Sapı degistirilip yenilenmisine yurtdısndan bir ornek.

https://www.classicshaving.com/products/vint-00547

Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tırasları olsun.

Teşekkürler üstad. Linkteki fiyata göre baya hesaplı almışım Smile
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(02/10/2019, Saat: 22:16)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler üstad. Linkteki fiyata göre baya hesaplı almışım Smile

Abi,
Ustura super duruyor, gule gule kullan. Umarim yenilenince harika olur.

Razorplate red-tip rocket'imi $20'a yeniledi.
Eski Hali:
s-l1600.jpg

Yeni Hali:
thumbnail-Cem-1.jpg

thumbnail-Cem-2.jpg

thumbnail-Cem-3.jpg
@CK89
20usd cok uygun fiyata yapmıs kardes, normalde daha yuksek istiyor diye biliyorum.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: