En Son Ne Aldınız ?
(01/09/2019, Saat: 23:39)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @batmanforever Volkan abi.

Fatih abi yeter canımız çekiyor Smile

Hayırlı olsun üstadım güle güle kullanın
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Yeni aldığım Merkür 37c Slant makineyi iyi ki almışım dedirten kıymetli inceleme ve yorumlar için çok teşekkür ederim.

Z5zOE3.jpg
(02/09/2019, Saat: 00:38)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatih abi yeter canımız çekiyor Smile

Hayırlı olsun üstadım güle güle kullanın

Teşekkür ederim @mustbe
1pZpG5.jpg

Bir Ankara aşığı olarak, İstanbul'a gitmişken ve Anadolu yakasındayken sırf İmpa'yı görebilmek için Avrupa yakasına geçip İstanbul'un cumartesi cehenneminde, Eminönü mahşerinde İmpa'ya ulaşıp aldıklarım. Ufacık dükkanda cennetteyim gibi hissettim.

Her gittiğim yerden aldığım Arko gibi yine Arko aldım, Cella, proraso vb denedim, kokladım, aklıma gelen ürünlere baktım. Mustafa Bey, sağolsun kibarca ve sabırla cevapladı her sorumu. Yine Arko dedim, hepsine bin basar Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Tüm yeni aldığınız ürünler hayırlı olsun, saygı değer komşularım. Tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
M1BRG7.jpg

Aliexpress siparişi çok şükür sorunsuz bir şekilde ulaştı.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(02/09/2019, Saat: 17:53)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress siparişi çok şükür sorunsuz bir şekilde ulaştı.

Yeni ürününüz hayırlı olsun @apple34 komşum. Jiletin duruşuna göre alet bayağı bir agresif görünüyor. İnşallah tam istediğiniz gibidir.
(02/09/2019, Saat: 18:17)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürününüz hayırlı olsun @apple34 komşum. Jiletin duruşuna göre alet bayağı bir agresif görünüyor. İnşallah tam istediğiniz gibidir.

Bakalım komşum onu yarın anlayacağım. Ama biraz agresif olması işimi görür. Lakin cumartesi impaya uğrayıp 41c (42c stokta olmadığından) almayı planlıyorum. EJ89’ da zaten var. Artık tekniği de oturttuğumdan yavaş yavaş agresif bir alet edinmek iyi olurdu. İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler @batmanforever komşum
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Tüm komşularıma aldıkları ürünlerle keyifli traşlar dilerim

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/09/2019, Saat: 17:53)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: M1BRG7.jpg

Aliexpress siparişi çok şükür sorunsuz bir şekilde ulaştı.

Hayırlı olsun komşum yeni makinan,

Haward DE644 modeli mi? Eğer öyleyse günlük tıraş için en ideal makinalardandır. Agresif olan modeli başka.
Linkini ekleyebilirseniz daha detaylı bilgi verebilirim, çünkü bende 3 tane Haward var Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: