En Son Ne Aldınız ?
Komşum ürünleriniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Fırça da vincinin hangi modelidir acaba? Bende almayı düşünüyorum o yüzden sordum, bir inceleme yapıp görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
(31/08/2019, Saat: 20:36)HOLLY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu babaları bide biz deneyelim Smile

3692d123b696c09b5d681ffdc81caa99.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(01/09/2019, Saat: 20:49)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ürünleriniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Fırça da vincinin hangi modelidir acaba? Bende almayı düşünüyorum o yüzden sordum, bir inceleme yapıp görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim komşum, davincinin 294 modeli. Uzun araştırmalar sonucu bu fırçayı almaya karar verdim, inceleme için ilk bugün tıraş oldum. İnceleme için biraz daha tıraş olmam lazım diye düşünüyorum ama şunu diyebilirim gerçekten güzel bi hissi var tıraş esnasında.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
@Sofistike komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

(01/09/2019, Saat: 19:46)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kesenin ağzını açmışsın. Hayırlı olsun keyifli tıraşlar

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler. @serkan1221 komşum

(01/09/2019, Saat: 19:51)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünler olağanüstü güzel görünüyorlar, hayırlı olsun @Sofistike Gürkan. İyi günlerde keyifle kullan.

Teşekkürler. @batmanforever Volkan abi  Blush

(01/09/2019, Saat: 20:14)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi iyi günlerde kullanın komşularım...

Teşekkürler. @sh@dow komşum

(01/09/2019, Saat: 20:28)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike

Timeless hayirli olsun, bence en guzel aletlerden biri. Mukemmel bir kesimi var, umarim siz de begenirsiniz.
Iyi gunlerde kullanmaniz dilegi ile  Angel Smile Rolleyes

Teşekkürler. @ck89 komşum Blush

(01/09/2019, Saat: 21:09)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

Teşekkürler. @-mali Çoşkun abi  Blush
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

7B1q9m.jpg

gPYqdL.jpg
(01/09/2019, Saat: 23:06)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

7B1q9m.jpg

gPYqdL.jpg

@erfa hayırlı olsun komşum o ikondaki de kim tıpkı buyuk iskendere benziyor
Biliyorum dersem yalan olur Smile
Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın komşular...
(01/09/2019, Saat: 23:06)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Günlük tıraşta en keyif aldığım aletlerden birisidir Merkur 42 Vintage. Yeni ürünün hayırlı olsun @erfa Fatih abi, keyifle kullan.
(01/09/2019, Saat: 23:26)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlük tıraşta en keyif aldığım aletlerden birisidir Merkur 42 Vintage. Yeni ürünün hayırlı olsun @erfa Fatih abi, keyifle kullan.

Teşekkür ederim @batmanforever Volkan abi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: