En Son Ne Aldınız ?
(30/08/2019, Saat: 17:12)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum çizicilik olacaktı şayet o 15-20 adet kılı ayıklamasam ama şu an kalmadı. 3-4 adet hariç çok fazla ters kıl götmedim de. Ayrıca omurga çok diri değil gerçi ben fırçanın yüzde yayılmasını severim. Eğer sevmiyorsanız maalesef size uygun değil diyebilirim. Kıl yoğunluğu gerçekten başarılı. Ben youtube videolarına bakmıştım, bir kaç kullanım sonrası eminim benim fırçamda videodaki gibi açılacaktır, inanıyorum. Sizde youtube üzerinde yaqi ferrari boar brush yazarak socal shave kanal ismiyle videolara bakabilirsiniz.
Teşekkur ederim komşum. fırçayı begenmenize sevindim iyi gunlerde kullanın.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok daha iyileri sizlerin olsun inşallah, hayırlı bayramlar komşum.
(30/08/2019, Saat: 17:53)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkur ederim komşum. fırçayı begenmenize sevindim iyi gunlerde kullanın.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@batmanforever @HOLLY @apple34 @Ratiere @dikdik_s komşularım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun. Keyfli tıraşlar dileğiyle)
7B1EYY.jpg
(31/08/2019, Saat: 02:15)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
OraWWQ.jpg

Mans marine olanın kokusu güzel.Ama kalıcı degil.Kullanınca yorumlarsanız güzel olur fiyat/performans yüksek olur muhtemelen.
(31/08/2019, Saat: 02:21)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mans marine olanın kokusu güzel.Ama kalıcı degil.Kullanınca yorumlarsanız güzel olur fiyat/performans yüksek olur muhtemelen.

Komsum ben de almistim Man's Marine balsamdan. Kokusu gercekten cok guzel ancak yuzume surdukten sonra gozlerimde yanma meydana geliyor ve cok rahatsiz oluyorum. Yuzumu yikamak durumunda kaliyorum. Bilmiyorum icindeki bir maddeye hassasligim da olabilir ama ben kullanamadim bu yuzden.
Goz cevresine surmedim bu arada, tiras sonrasi normal olarak sakal bolgesine uyguladim
Proraso yulaf ve yesil cay ozlu sabun...

anNqV2.jpg
Muhle koruyucu kapak

yGpdyN.jpg
(31/08/2019, Saat: 12:52)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso yulaf ve yesil cay ozlu sabun...

anNqV2.jpg

Kremini severek kullandım komşum heleki yaz için hafif mentollü ve fresh misket limon kokusuyla çok sevmiştim. İyi günlerde kullanın.
(31/08/2019, Saat: 13:45)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kremini severek kullandım komşum heleki yaz için hafif mentollü ve fresh misket limon kokusuyla çok sevmiştim. İyi günlerde kullanın.

Evet komsum orijinal bir kokusu var, cok tesekkurler...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: