En Son Ne Aldınız ?
(23/07/2019, Saat: 14:55)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum, çok güzel görünüyor.

Teşekkür ederim komşum.
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
güle güle kullan @Denetcii komşum, çok iyi paket
(23/07/2019, Saat: 16:14)fremen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güle güle kullan @Denetcii komşum, çok iyi paket

Teşekkürler komşum.
@Denetcii komşum, R41 Twist hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın.
(23/07/2019, Saat: 16:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Denetcii komşum, R41 Twist hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın.

@batmanforever teşekkür ederim komşum hedefimde 39c sland var onu da ileri bir zamanda alırsam bu işe son noktayı koyarım. Malum ucu bucağı yok bu işin Smile
(23/07/2019, Saat: 11:09)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar. @CK89 komşum firma Amy e telif ödüyormu acaba merak ettim. Keşke bizdede böyle güzel ve bol çeşitli sabun üreten firmalar olsa, üzerine bir Türkan Şoray yapıştırsak Smile

Sanmiyorum, cok piyasada satilan bir urun degil.
Artasian oldugu icin cok telifi umursadiklarini sanmiyorum.

(23/07/2019, Saat: 11:47)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89 komşum yeni sabunların kapak görselleri harika çalışılmış tam vitrinlik Smile
Hayır olsun, keyifle kullanın.

Kokulari daha guzel... Smile

(23/07/2019, Saat: 13:40)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.
@CK89 komşum bu sabunları nasıl temin ettiniz acaba. Gümrükte takılma veya vergilendirme gibi bir problem yaşadınızmı?

Yurtdisinda yasiyorum, Turkiye'ye gelince bavulla geliyorlar, malesef ulkemizde gumrukten sabun gecirmek cok zor....
Tas olarak kullanmak üzere bu üründen bir tane de ben edindim Smile

a0be0d7a82bfb95bcec2104366ec7edb.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın komşular...
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
@kırmızıbalık Taylan kardeşimin sürprizleri

0c2d7a80c3c0f5851f959f92d51a6410.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: