En Son Ne Aldınız ?
Yeni sabunlar A&E
20190722-205841.jpg
(21/07/2019, Saat: 21:55)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde bir arkadaşımdan vintage bir tıraş aleti ile beraber almıştım.Personna olduğunu tahmin ediyorum ama hangi modeli yada hangi senenin vintage jileti bilgim yok.

@erfa

Bende bir tane benzer var, ama ayni midir bilmiyorum

1563844005136.jpg

1563844005212.jpg
(23/07/2019, Saat: 05:03)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @erfa

Bende bir tane benzer var, ama ayni midir bilmiyorum

Aynı heralde @CK89 sadece kağıtları farklı oda farklı ülkelerde üretildi ise ondan olabilir.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar. @CK89 komşum firma Amy e telif ödüyormu acaba merak ettim. Keşke bizdede böyle güzel ve bol çeşitli sabun üreten firmalar olsa, üzerine bir Türkan Şoray yapıştırsak Smile
sbj3fp.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Arko yapsa keşke @Soner abi. Türkan Şoray, Gülşen Bubikoğlu, Ajda Pekkan vs vs. Güzel olurdu.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Haklısın Caner, giderdik impa ya Mustafa bey bana şurdan bir Filiz Akın birde Türkan Şoray verirmisin derdik Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@CK89 komşum yeni sabunların kapak görselleri harika çalışılmış tam vitrinlik Smile
Hayır olsun, keyifle kullanın.

@Soner, neden olmasın aslında güzel bir fikir ama reklam için milyon dolar isterse bu iş yatar Smile
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.
@CK89 komşum bu sabunları nasıl temin ettiniz acaba. Gümrükte takılma veya vergilendirme gibi bir problem yaşadınızmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
3OvRjj.jpg
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
(23/07/2019, Saat: 14:32)Denetcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Hayırlı olsun komşum, çok güzel görünüyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: