İnternetten Seçmeler
(17/07/2019, Saat: 19:31)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum bu güzel röportajı paylaştığın için teşekkür ederim

rica ederim komşum ne demek Smile
Guzel bilgiler bencede rol vermemeleri yanlis olmus her yasin ayri guzelligi vardir.
3588f0a4b055db8470b92a251fd9acd1.jpg

https://carbonshavingco.com/

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Çok şık aletmiş üstad , çeliğin ışıltısı bir başka , tasarım detayların ince güzellikler var
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Bana sapi cok garip geliyor carbonshavinging,
Aslinda agirligi cok guzel 90 gram, belki de agirligi o kadar dusuk yapmak icin sapi garip yapmislar.
Harika görünüyor ürün. Çelik ürünlerin görselliği bambaşka..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Sayfa basında Soner kardesin paylastıgı, bir sac ense kesici aparat var. Aynısı impada da var bilginiz olsun. Amerikan malı eskilerden ikonik bir urundur. Her turlu jilet olur denilse de bircok gunumuz jileti uymayabilir. Tiger ın endustriyel 3 delikli jiletleri uyuyor bilginiz olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/07/2019, Saat: 14:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayfa basında Soner kardesin paylastıgı, bir sac ense kesici aparat var. Aynısı impada da var bilginiz olsun. Amerikan malı eskilerden ikonik bir urundur. Her turlu jilet olur denilse de bircok gunumuz jileti uymayabilir. Tiger ın endustriyel 3 delikli jiletleri uyuyor bilginiz olsun.

@dikdik_s' Serdar hocam bende vintage'' saç tıraşı'' jiletleri var  uyarmı bunlar 29yoc5e.jpg
@KAYHAN
Dostum o aletlerde 3 adet nokta seklinde jilet tutucu var. Senin gonderdigin ornekte, 2 uctaki olur ama ortadaki sanki uymaz gibi algıladım ama denemeden bilinmez. Yarın o jilet tutucuların yakından olculu resmini cekmemi istersen cekerim.
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/07/2019, Saat: 22:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
Dostum o aletlerde 3 adet nokta seklinde jilet tutucu var. Senin gonderdigin ornekte, 2 uctaki olur ama ortadaki sanki uymaz gibi algıladım ama denemeden bilinmez. Yarın o jilet tutucuların yakından olculu resmini cekmemi istersen cekerim.

Yok Serdar teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: