En Son Ne Aldınız ?
Sorunuzu yanlış anladım, kusura bakmayın @iammac komşum.
(26/06/2019, Saat: 20:46)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunuzu yanlış anladım, kusura bakmayın @iammac komşum.

Ben yanlış anlatmışım kusura bakmayın. Site çok güvenli gelmedi zaten. Güvenli bir alışveriş platformu değil.
@iammac komşum şikayet var a bakın isterseniz. Yazdığınız siteyle ilgili genel şikayet ürün de aide de yapılmamış.
Kendinizi tanıtan başlık açıp orada sorularınızı sorarsanız hem sizi tanımış oluruz hemde sorularınızın arada kaynama riski olmaz Smile
Oldukça fazla şikayet okudum bu site hakkında. Dolu dolu bir sepet yapmışken fiyatlar neden bu kadar uygun deyip genel yorumlara bakınca durum ortaya çıkmıştı.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Üyelik oluşturduğunuzda bile,üyelik mesajı gelmiyor.Bu kadar sıkıntılı site.
(26/06/2019, Saat: 21:04)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldukça fazla şikayet okudum bu site hakkında. Dolu dolu bir sepet yapmışken fiyatlar neden bu kadar uygun deyip genel yorumlara bakınca durum ortaya çıkmıştı.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Evet ben de aynı şekilde fiyatlara vaat derken, bir bit yeniği olduğunu anladım. Ve ödemeyi yapmadım. Zaten fırça çok ucuz geldi, oradan işkillendim.

(26/06/2019, Saat: 22:38)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelik oluşturduğunuzda bile,üyelik mesajı gelmiyor.Bu kadar sıkıntılı site.

Fake... Dolandırıcılar.

(26/06/2019, Saat: 20:54)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @iammac komşum şikayet var a bakın isterseniz. Yazdığınız siteyle ilgili genel şikayet ürün de aide de yapılmamış.
Kendinizi tanıtan başlık açıp orada sorularınızı sorarsanız hem sizi tanımış oluruz hemde sorularınızın arada kaynama riski olmaz Smile

Haklısınız. Forum'a yeni üye oldum. Kuralları okuyarak, kendimi tanıtan bir başlık oluşturacağım. Teşekkürler ilginiz için.
Bugun el yapimi Langley City firca sapi siparisim tamamlandi, daha elime almadim ama adamin cektigi fotolari paylasiyorum. ben cok begendim.
Siparisin tamamlanmasi yaklasik 1 ay kadar surdu.
resin ve icinde aluminium bal petekleri var.

A1.jpg

A2.jpg

A3.jpg

A4.jpg
(27/06/2019, Saat: 21:08)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun el yapimi Langley City firca sapi siparisim tamamlandi, daha elime almadim ama adamin cektigi fotolari paylasiyorum. ben cok begendim.  

Komşum fırça bsapınız maşallah çok güzel olmuş. İyi günlerde kullanın....
(27/06/2019, Saat: 21:08)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun el yapimi Langley City firca sapi siparisim tamamlandi, daha elime almadim ama adamin cektigi fotolari paylasiyorum. ben cok begendim.

Komsum yine zevkli seciminizle dikkat cekiyorsunuz. Masaallah cok guzel gorunuyor. Keyifli kullanimlar
@Sh@dow ve @turkoglum13 cok tesekkurler.. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: