En Son Ne Aldınız ?
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun Smile
@batmanforever hayırlı olsun abi, Mehmet abi benim de aklıma girdi. Kargonun gelmesini bekliyorum şimdi   Big Grin
(25/06/2019, Saat: 21:06)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever hayırlı olsun abi, Mehmet abi benim de aklıma girdi. Kargonun gelmesini bekliyorum şimdi   Big Grin

Teşekkürler @Serjames Serdar. Garantör Mehmet olduğuna göre beğenmezsek iki şişeyi direk ona iade ederiz
Şaka yapıyorum, Mehmet'in zevkine güveniyorum. Bugüne kadar bana ne önerdiyse hep dediği gibi çıkmıştır.
Volkan ağbi, hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan serin serin Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(25/06/2019, Saat: 21:32)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan ağbi, hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan serin serin Smile

Teşekkürler Soner, serinletmesi konusunda beklenti büyük Smile
(24/06/2019, Saat: 22:59)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu ânâ kadar aldığım paketlemesi en güzel sabun...

7ae404096eec5b66f8eb52cc598b3a1d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Komşum hayırlı olsun. Yorumlarınızı bekliyoruz sabun hakkında...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/06/2019, Saat: 21:24)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Garantör Mehmet olduğuna göre beğenmezsek iki şişeyi direk ona iade ederiz

Big Grin

(25/06/2019, Saat: 21:24)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet'in zevkine güveniyorum. Bugüne kadar bana ne önerdiyse hep dediği gibi çıkmıştır.

+1
@batmanforever Volkan abi ve @serjames Serdar kardesim yeni losyonunuz tekrardan hayirli olsun.
Yalniz ikinize de bahsedilen buz etkili sogutmayi hissettirmediginden bahsetmistim.
Begenmezseniz hediyeleri kabul edebilirim
(25/06/2019, Saat: 23:36)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abi ve @serjames Serdar kardesim yeni losyonunuz tekrardan hayirli olsun.
Yalniz ikinize de bahsedilen buz etkili sogutmayi hissettirmediginden bahsetmistim.

Buz etkili soğutmayı sadece mentol kristalinde hissettim ben şimdiye kadar, onda da ayarı güzel yapamamışım soğuk yanığı gibi oldu.
Memnun kalmazsanız Mehmet abi fevkalâde çözüm bulmuş. Alkışlıyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(25/06/2019, Saat: 23:36)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abi ve @serjames Serdar kardesim yeni losyonunuz tekrardan hayirli olsun.

Eyvallah abi Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: