Günün Tıraşı (SOTD)
herkes haftasonu rısk alıyor demekkı Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
WS Classic DE
Rapira Jilet
EJ Sandalwood Tıraş Kremi
FS 24mm Fırça
Arko Sensitive Tıraş Sonrası Krem

Barley'in yanında gelen EJ kremi denedim bugün. Kokusu ve kıvamı iyi olmasına rağmen zannedersem kremi az ekledim. Gene de üç perde tahrişsiz bir tıraş oldu.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Sir Irisch Moos Krem

Kuafor Lux Domuz Kılı Fırça

Kartuşlu Makine

Guzel kokulu. Bol kopuklu iyi bir tıraş
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
FS Finest 23mm
Proraso Sabun
EJ Chatsworth
Personna (2)
IHA
Proraso Aftershave Splash

Serin serin güzel oldu. Başka türlü çekmek zor oluyor bu sıcaklarda Sad
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Fs finest
Proraso
Astra jilet
Gillette black beauty

Güzel bir duş sonrası güzel bir yaz tıraşı Cool
Gillette superspeed flare Z3
Astra superior platinum ilk kullanım
Cella krem
Lijun 22 mm finest
Rebul lavanta kolonyası

Zeytin yağlı lavantalı sabunla aroma terapi yaptım kesilecek gariplere

Üç günlük sakalların üzerine saldım cella yemiş lijun fırçayı , porsukların sırtlarını ağaçlara sürte sürte kaşıması gibi suratımda bastıra bastıra köpürttüm , açgözlü lijun her zaman ki gibi köpüğün en tatlı yerini kendine sakladı sıktım boğazını aldım köpüğünü

soğuk savaş döneminde üretilmiş amerikan alete , taktım kapitalizm kokulu rus çeliğini

buz hokeycilerini kıskandıracak cella kaygan yüzeyde Alp disiplini tadında slalom inişleri yeşil astra kızağıyla

Newton tavsiyesi üzerine üç perde yer çekimi yönünde

cella astra flare triosu yoğun alkış ve bis isteği üzerine bir perde daha çaldı aşağıdan yukarıya doğru kaydı gitti

kutlamayı alkollü yaptık . resmen yıkadım yüzümü rebul lavanta kolonyasıyla ferah ferah oh
(06/08/2012, Saat: 18:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette superspeed flare Z3
Cella krem
Lijun 22 mm finest
Rebul lavanta kolonyası

Üç günlük sakalların üzerine saldım cella yemiş lijun fırçayı , porsukların sırtlarını ağaçlara sürte sürte kaşıması gibi suratımda bastıra bastıra köpürttüm , açgözlü lijun her zaman ki gibi köpüğün en tatlı yerini kendine sakladı sıktım boğazını aldım köpüğünü

soğuk savaş döneminde üretilmiş amerikan alete , taktım kapitalizm kokulu rus çeliğini

buz hokeycilerini kıskandıracak cella kaygan yüzeyde Alp disiplini tadında slalom inişleri yeşil astra kızağıyla

cella astra flare triosu yoğun alkış ve bis isteği üzerine bir perde daha çaldı aşağıdan yukarıya doğru kaydı gitti

kutlamayı alkollü yaptık . resmen yıkadım yüzümü rebul lavanta kolonyasıyla ferah ferah oh

Bu kadar mı güzel anlatılır , Beynine sağlık sevgili dostum
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
üstadım siz kartuşlu günün tıraşı yazınca bende Sait Faik ve Orhan Veli karışımıyla hicvetmek zorunda kaldım
sizi bir kliniğe mi yatırsak kartuş illetini bıraktırmak için
yoksa kurşun döktürüp muska,tılsım falan mı yazdırsak Smile

(06/08/2012, Saat: 23:50)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/08/2012, Saat: 18:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette superspeed flare Z3
Cella krem
Lijun 22 mm finest
Rebul lavanta kolonyası

Klinikler donemin şartlarına göre cogunluktan ayrı düşenler (fiziksel, zihinsel) içindir. Big Grin

(07/08/2012, Saat: 00:03)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım siz kartuşlu günün tıraşı yazınca bende Sait Faik ve Orhan Veli karışımıyla hicvetmek zorunda kaldım
sizi bir kliniğe mi yatırsak kartuş illetini bıraktırmak için
yoksa kurşun döktürüp muska,tılsım falan mı yazdırsak Smile

(06/08/2012, Saat: 23:50)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Cella krem
Lijun 22 mm finest
Rebul lavanta kolonyası

Goethe
Gillette Slim 9
Mavi rapira
Proraso
Semogue 1305

Mavi rapira ile futurda cok guzel sonuc aliyorken slimde 9da denemek istedim slimin tutusu fatboydan daha cok hosuma gitti ince ve biraz daha uzun. Mavi rapirayi buyuk ihtimal nebioglundan aldim ancak bunca zaman bir sorun yasamamisken bu urunle bu sefer kabundan bir cikardimki ne goreyim seffaf koruma kagidi yok ve kendi esas mavili kagidi cok ama cok kalindi neyse sahtesine denk geldik deyip birde bunu goreyim diyerek alete taktim ve yanaklarimi sahane bir sekilde guzel aldi ancak boynumun altini futur kadar iyi alamadi. Belki rapira sahte belkide futur slim farki yuzunden bunu bilebilmek icin de yarin futur ile deneyecegim. Ayrica proraso ile sadece tek perde tiras olabildim ikinci perdeye kopugu yetmedi cok sasirdim biraz cimri davranmis olabilirim ama ilk perde icin cok guzel kopuk elde etmistim ikinci perdeyi de cikarmasi gerekirdi bunu elde edemeyince biraz sogudum yarin bonkor davranip ne olacagini gormek istiyorum ancak arko ice mint ile arasinda bariz fark var yine de ice mint beni tatmin ediyor proraso boyle olmaya devam ederse gozumden dusebilir. Cella favorim olmaya devam ediyor suan...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,650 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,437 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,203 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,327 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,791 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,242 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,029 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: