En Son Ne Aldınız ?
İtalya'dan siparişlerim geldi Smile

7e20523dbb78c19dfd3161cb04b324e9.jpg
(07/06/2019, Saat: 11:26)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtalya'dan siparişlerim geldi Smile

...

Volkan abi;

Hayırlı olsun, keyifli tıraşlar dilerim.
(07/06/2019, Saat: 11:29)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan abi;

Hayırlı olsun, keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim @Sofistike Gürkan Smile
Hayırlı olsun volkan abi. Iyi bayramlar dilerim Smile
@batmanforever
Volkan Bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Vergi harç vs. ödediniz mi komşum?

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
(07/06/2019, Saat: 11:53)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun volkan abi. Iyi bayramlar dilerim Smile
@batmanforever

Çok teşekkür ederim @yenikomsu komşum. Sana da iyi bayramlar Smile

(07/06/2019, Saat: 11:59)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan Bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Vergi harç vs. ödediniz mi komşum?

———————
Zeyestws...

Teşekkür ederim @Zeyes komşum. Sağolsun İtalya'dan gelen bir müşterimiz beni kırmadı beraberinde getirdi. Birkaç bir şey daha isteyecektim yük olur diye çekindim istemeye Smile
Volkan ağbi yeni ürünlerin hayırlı olsun, güzel günlerde kullan. Bayramlık hediye olmuş bunlar sana
Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@batmanforever volkan abi gözünaydın.iyi günlerde kullan inşallah keyifli traşlar dilerim

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/06/2019, Saat: 13:19)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan ağbi yeni ürünlerin hayırlı olsun, güzel günlerde kullan. Bayramlık hediye olmuş bunlar sana
Smile

Çok teşekkür ederim @Soner Soner. Kendi kendime bayramlık almış oldum Smile

(07/06/2019, Saat: 13:53)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever volkan abi gözünaydın.iyi günlerde kullan inşallah keyifli traşlar dilerim

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim @00serkan4300 Serkan Smile
@dr_green Allah kabul etsin komşum dua bekliyorum Smile
@batmanforever hayırlı olsun komşum İtalyan ekibin Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: