En Son Ne Aldınız ?
Güle güle kullan komsum , bende aparati o sekilde uzun bi müddet kullandim sonradan tesadufen farkettigimde cok sevinmistim Smile
...

42625e2661fce94a5301c317a5ce7cc1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tüm yeni ürünler hayırlı olsun güle güle kullanın dostlar
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(17/05/2019, Saat: 16:28)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi indiriminden aldığım ürünlerim geldi.
Sagrada familia tuxedo sentetik
24 mm kızıl pençe silvertip porsuk
2 fırça ve 2 alet kapasiteli Stand

Stand gayet sağlam ve tok yapıda, fırçalar muhteşem ötesi ilk izlenim olarak çok beğendim.

Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın stand çok kaliteli güzel bir şeye benziyor. Silver fırçadan indirimde bende aldım. Şimdi stand ihtiyacı doğdu stand yok diye fırçaları kullanmaya kıyamıyorum Stand kaça mal oldu acaba gözüm düştü valla ?
(18/05/2019, Saat: 00:46)Serrikoc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın stand çok kaliteli güzel bir şeye benziyor. Silver fırçadan indirimde bende aldım. Şimdi stand ihtiyacı doğdu stand yok diye fırçaları kullanmaya kıyamıyorum Stand kaça mal oldu acaba gözüm düştü valla ?

Aliexpreste kargo bedeli var 110 TL yine buluyor. Zaten o paraya razorusta satılıyor. Ayrıca yaqi porsuk fırçalar da girmiş stoğa. Aliexpreste qshave olanı 79 TL ye geliyor kargo ücretsiz.

635f2d47c9296bd2e059c97e57316ef5.jpg

35a151c6ad23994f95d0019d8d78a81e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aldıklarım için iyi dileklerde bulunan tüm komşularıma tesekkur ederim. 3 kisi beraber aldik toplam 7 parca, indirimi dağıttık falan stand 60 tl ye geldi
(18/05/2019, Saat: 01:06)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldıklarım için iyi dileklerde bulunan tüm komşularıma tesekkur ederim. 3 kisi beraber aldik toplam 7 parca, indirimi dağıttık falan stand 60 tl ye geldi

Benim merak ettiğim standa yaqi 2 band 26 mm mokka sapından takılabilir mi? Yaqi 24 mm silver mysterous var o ince kısmından küçük ağıza takılır diye düşünüyorum. Mokka geniş ağıza sap kısmından girer mi? Ondan emin olsam alacağım 1 tane bende, elimdeki semouge plex standı geri verip. Nedense kıl kısmından standa takmak hiç içime sinmiyor.

(18/05/2019, Saat: 01:15)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim merak ettiğim standa yaqi 2 band 26 mm mokka sapından takılabilir mi? Yaqi 24 mm silver mysterous var o ince kısmından küçük ağıza takılır diye düşünüyorum. Mokka geniş ağıza sap kısmından girer mi? Ondan emin olsam alacağım 1 tane bende, elimdeki semouge plex standı geri verip. Nedense kıl kısmından standa takmak hiç içime sinmiyor.

Valla komsum giren girmeyen yerleri tarif ettim.kil dibinden 24 mm silver zor giriyor saptan oluyor resimde de gordugun gibi. Sap tasarimi ve genisligine bagli yani emin olman icin ya istedigin fircanin standa takilmis örnegini gormen lazim yada once fircayi alicaksin sap girinti cikinti olculerine bakicaksin standa uyuyor mu diye.son çare ne olabilir razorus ta istedigin firca varsa noyan beye rica edip standa taktirmak denemek ona gore almak komsum benim ki şansına oldu biraz
(18/05/2019, Saat: 01:29)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla komsum giren girmeyen yerleri tarif ettim.kil dibinden 24 mm silver zor giriyor saptan oluyor resimde de gordugun gibi. Sap tasarimi ve genisligine bagli yani emin olman icin ya istedigin fircanin standa takilmis örnegini gormen lazim yada once fircayi alicaksin sap girinti cikinti olculerine bakicaksin standa uyuyor mu diye.son çare ne olabilir razorus ta istedigin firca varsa noyan beye rica edip standa taktirmak denemek ona gore almak komsum benim ki şansına oldu biraz

(18/05/2019, Saat: 01:36)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bendede 26 mm mokka ve 24 mm Silver var. Mokanın sapının ortasındaki daha ince bölüm 36mm geliyor yani ikisini kullanmak için özel stand lazım. Ben Aliexpresste plastik tesisat borularının kelepçelerini stand gibi kullanan bir rusun fotoğrafını gördüm öyle bir şey yapıp duvara sabitlemeyi düşünüyorum.  Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: