Ankaradan selamlar
Hoşgeldiniz
Ankara'dan benim gibi bir yeni üye daha, selamlar saygılar Angel
Hosgeldiniz komsum. Keyifli tiraslar dilerim.
Hoşgeldiniz. Bol köpüklü tıraşlarınız olsun. Sohbetlerimize umarım çokça iştirak eder, dünyanın dertlerinden biraz olsun uzaklaşırsınız.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz. Umarım daim olursunuz..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hoş geldiniz
Hoş geldiniz. İlk başladığımda hem sabunlar hem de losyonlar çeşit çeşit kokularda olunca eşleştirmeye çalışmaktan çok yorulmuştum elimde bir sürü sabun ve losyonla ben Smile Şimdi sabunda kokudan çok kaliteye önem veriyorum, bir iki kaliteli sabun tutuyorum elimde bitirene kadar, bitirmeden yenisini almıyorum. Koku merakımı ise losyon ağırlıklı olarak çözüyorum. Şöyle bir örnek vermem gerekirse, Tabac kokusuna hayranım ama sabunu cildimi çok kurutuyor, losyonu ve balmı ise harika geliyor. İlk başlarken yapılan en büyük hata her şeyi deneme isteği ve dolabı sonradan kullanmayacağı ürünlerle doldurmak oluyor. Alım yaparken dikkatli olun, o renkli dünya insanı sarhoş ediyor çünkü. Keyifli forumlar dilerim.
(14/05/2019, Saat: 16:06)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. İlk başladığımda hem sabunlar hem de losyonlar çeşit çeşit kokularda olunca eşleştirmeye çalışmaktan çok  yorulmuştum elimde bir sürü sabun ve losyonla ben Smile Şimdi sabunda kokudan çok kaliteye önem veriyorum, bir iki kaliteli sabun tutuyorum elimde bitirene kadar, bitirmeden yenisini almıyorum. Koku merakımı ise losyon ağırlıklı olarak çözüyorum. Şöyle bir örnek vermem gerekirse, Tabac kokusuna hayranım ama sabunu cildimi çok kurutuyor, losyonu ve balmı ise harika geliyor. İlk başlarken yapılan en büyük hata her şeyi deneme isteği ve dolabı sonradan kullanmayacağı ürünlerle doldurmak oluyor. Alım yaparken dikkatli olun, o renkli dünya insanı sarhoş ediyor çünkü. Keyifli forumlar dilerim.

Hoşbulduk ne kadar güzel anlatmışsınız durumu ne yalan söyleyim proraso(tüm serileri),cella,tabac,derby,arko hepsini aldım ama sorun yok değiştirerek hepsini kullanıyorum Smile
tavsiyeleriniz çok önemli çok tesekkur ederim şu anda kullanmak istediğim tıraş kremi dalan ama malesef Ankarada bulamıyorum bu konuda yardımlarınız rica olur çok tesekkur ederim.
Komşum Ankara bu bakımdan Istanbul harici her il gibi öksüz. Benim bildiğim kadarıyla tek bir satıcı var bir de Solingen mağazası var. Bahsettiğim satıcıda var mıdır bilmiyorum Dalan, ama bir gezip bakabilirsiniz old spice, mühle, yerli jilet tutucular vs var , REKLAM FİLTRELENMİŞTİR adı. Dalan için internetten bulmaya çalışmanız lazım, ya da başka bilen bir komşum bizi aydınlatır belki.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,198 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas