En Son Ne Aldınız ?
Rus üretimi derby tek bıçakların  performansı  nasıl olacak keskinlik konusunda eski derbylerden  bir tık ilerde mi geride mi2vmu7bs.jpg
Feather Artist SS Klonu Smile

qdo5DB.jpg
@izbe hocam nasıl ilk izlenim? Smile
Orijinalini denemiş miydiniz?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Henuz kullanmadim. Hafta sonu zamanim olursa denemeyi dusunuyorum. Evet orjinalini kullandim. Ama ilk izlenim metal kisimlar beklentimin uzerinde, plastik ise altinda. Mekanizmayi henuz acmadim. Bakmadim yayi nasildir diye.
(02/05/2019, Saat: 17:50)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather Artist SS Klonu Smile

Murat abi hayirli olsun.
Orjinalini bana verdin kendin klonunu aldin, supersin abi Smile
İnsaallah begenirsin abi. Keyifli kullanimlar
Ben de slant dünyasına katıldım. Maggard Slant başlık. Ikon X3 sap...d2b94c5b02d48433c4b9b00c517444cd.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(02/05/2019, Saat: 18:52)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de slant dünyasına katıldım. Maggard Slant başlık. Ikon X3 sap...

Hayirli olsun hocam. X3 slanti begendiginiz gibi bunuda begenirsiniz umarim. Keyifli kullanimlar
(02/05/2019, Saat: 18:55)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun hocam. X3 slanti begendiginiz gibi bunuda begenirsiniz umarim. Keyifli kullanimlar
Çok tesekkür ederim @turkoglum13 komşum. X3 çok hoşuma gitmişti. Tasarım olarak bu başlık da hemen hemen aynı X3 ile. Malzeme farkından dolayı biraz daha hafif. Ama iyi fiyata geldi. Piyasada X3 başlık bulamadım maalesef. Bulursam aklım hala onda...Smile)

Smile a little be
(07/04/2019, Saat: 01:27)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turtleship shave CO Alet standleri
Bunlardan birkac tane vardi, biraz daha ekledim.

2eozdpd.jpg

Standlarınız çok güzelmiş, alternetif bir markası var mıdır?
(02/05/2019, Saat: 17:50)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather Artist SS Klonu Smile

@izbe üstadım ben de bu aletten sipariş verdim. Feather jiletler ile uyumlu mu? Kendi jiletinin şekli biraz farklı onun için biraz tereddüt ettim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: