Crystal
(22/04/2019, Saat: 23:11)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir süredir denemeler yapıyorsdum ama artık emin oldum, kanaatimce Crystal hiletlerin honlanması artık eskisi kadar iyi yapılmıyor. Bu jiletlerin eskiden bariz şekilde daha keskn ve akıcı olduğunu hatırlıyorum astra mavi ayarında. Şimdi ise pek çok kişinin yazdığı gibi çekme yapmasa da o kadar da iyi akmadığını ben de deneyimledim. Tıraş sorası konforu hala iyi olsa da(yine de eskisi gibi değil) tıraş yakınlığından pek memnun kalamıyorum. Sırf bende olsa belki üretim partisi sorunu derdim ama son zamanlarda forumdaki pek çok kişi aynı şeyleri yazınca zannediyorum ki üretim kalitesinde bir şeyler bozuldu crystal jiletlerde.

Tam polsilver bulmuştuk o da üretimden kalktı artık, şu kriz ortamında ülkede jilet ithalatçısı da kalmadı, 3-5 markada mecbur kalıyoruz.

Hocam sahsi tecrubem kullanilacsksa eger agresif aletlerle kullanilmasindan yana daha dogrusu stok eritmelik agresif aletlerle gideri oluyor ama bana kalirsa yesil astra cok daha konforlu yada su an bulunabilirler arasinda persona comfort tartismasiz daha iyi
(23/04/2019, Saat: 00:01)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sahsi tecrubem kullanilacsksa eger agresif aletlerle kullanilmasindan yana daha dogrusu stok eritmelik agresif aletlerle gideri oluyor ama bana kalirsa yesil astra cok daha konforlu yada su an bulunabilirler arasinda persona comfort tartismasiz daha iyi

Agresif makineleri daha iyi dengeliyor evet, ama rahat akmıyor. Akmayan jileti sevmiyorum. Eskiden baya farklıydı. Personna comfort da denedim onu hiç sevemedim, kazık gibi akmayan bir jilet. Ha çin cloud ha personna comfort. Genel tüm personnalarda bir sıkıntı var bu aralar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(23/04/2019, Saat: 00:18)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Agresif makineleri daha iyi dengeliyor evet, ama rahat akmıyor. Akmayan jileti sevmiyorum. Eskiden baya farklıydı. Personna comfort da denedim onu hiç sevemedim, kazık gibi akmayan bir jilet. Ha çin cloud ha personna comfort. Genel tüm personnalarda bir sıkıntı var bu aralar.

Hocam platinium olani bana benzer hissi vermisti. 100 luk pakette satilani daha bir guzel gelmisti
Eski halini bilmiyorum ama şu anda bu jileti almak boşuna yahudiye para kaptırmak gibi geliyor bana Smile
Voskhod  Jilet adamdır!
(23/04/2019, Saat: 01:07)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski halini bilmiyorum ama şu anda bu jileti almak boşuna yahudiye para kaptırmak gibi geliyor bana Smile

O zaman jilet üretelim Sad Ustayı şu an hemen herkes tutmuş durumda ama bana hiç uymadı. Konfordan yoksun geliyor...
(23/04/2019, Saat: 01:34)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman jilet üretelim Sad Ustayı şu an hemen herkes tutmuş durumda ama bana hiç uymadı. Konfordan yoksun geliyor...

İşte crystal jilette bana Usta'dan daha konforsuz geldi ondan dedim parayı yahudiye kaptirmaya gerek yok diye
Voskhod  Jilet adamdır!
(23/04/2019, Saat: 02:45)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte crystal jilette bana Usta'dan daha konforsuz geldi ondan dedim parayı yahudiye kaptirmaya gerek yok diye

Bana da tam tersi maalesef. Benim cildime uymadı sanırım.
Dün bu jileti ilk defa EJ DE89 ile denedim, maalesef bana uymadı
So far so good..
Geçen yıl almıştım Personna ailesine yakınlığı yüzünden denemek bu güne kısmetmiş. Personnalar çok çok kötü gelmişti ama teknik eksikliği de etkilemiş olabilir o zamanlar.
İlk perde zar zor oldum tıraşı ikinci perdede büyük oranda ilk perdedeki eksiklikleri toparladı fakat cildim hassas ve yormamak için 3 perde tıraş olmuyorum artık bu sebeple tertemiz bir tıraş vermedi. Sonuç beni şaşırtmadı hediye olarak sağa sola gidecek tane tane Smile
Bugün ilk tıraşımı oldum, çekiştirmeli konforsuz bir tıraş oldu. Yanmada mevcut ayrıca. Vatandaşı personna platinumdan çok çok geride bir jilet beğenmedim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: