En Son Ne Aldınız ?
(09/04/2019, Saat: 19:32)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aralik ayinda maggarddan siparis ettigim Timeless kopurtme kasesi 60 gunde gelmeyince yekrar gonderim istedim ve bir ayi gecen zamanda geldi gonlumun efendisi Wink
İlk deneme icin calismalar basladi.
Malzeme, iscilik ve boyutlar guzel gorunuyor.

Hayırlı olsun @turkoglum13 Mehmet. İyi günlerde keyifle kullan.
(09/04/2019, Saat: 19:32)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ~
Aralik ayinda maggarddan siparis ettigim Timeless kopurtme kasesi 60 gunde gelmeyince yekrar gonderim istedim ve bir ayi gecen zamanda geldi gonlumun efendisi Wink

Güle güle ve iyi günlerde kullanın.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(10/04/2019, Saat: 00:04)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @turkoglum13 Mehmet. İyi günlerde keyifle kullan.

(10/04/2019, Saat: 12:21)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle ve iyi günlerde kullanın.

Cok tesekkur ederim abilerim.
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar. Old spice krem merak ettiğim bir üründür @zbilgen komşum kullandıktan sonra yorumlarınızı duymak isterim. Amazon dan bu kremi nekadara temin ettiniz, tek bir satıcıdanmı aldınız bütün ürünleri, gümrüğe takılmadımı?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Komşum ürünleri henüz deneme fırsatım olmadı.amazondan yurtdışında görevli bir arkadaşımın adresine gönderdim.gümrüğe takılma vs olmadı görev gereği.5 dolar civarıydı oldspice krem
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Komşum teşekkürler, Hindistan Amazon da 60 rupi, bizim Hintliyi yakalamam lazım o zaman. Varmı taaa Hindistan dan kalk gel, Türkiye de ticaret yap yoook öyle Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Aslında buna almak denir mi bilmem ama geçen sene aldığım Frank Shaving fırçayla ilgili ürün sayfasında yazdığım hüzünbaz yorumun ardından bu sorunu gidermek amacıyla beni arayan ve sonrasındaki sürecin ardından bana yeni bir ürün göndermeyi teklif eden Razorus yöneticisi Noyan Bey'in gönderdiği Yaqi sentetik fırçayı huzurlarınıza davet ediyorum:

282ab8acf63542f1ff7f77013aa00c09.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(09/04/2019, Saat: 19:32)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d5732ea7f695db17e2edb5cf9888a0a1.jpg

Aralik ayinda maggarddan siparis ettigim Timeless kopurtme kasesi  60 gunde gelmeyince yekrar gonderim istedim ve bir ayi gecen zamanda geldi gonlumun efendisi Wink

Çok güzel görünüyor @turkoglum13.Özellikle rengine bayıldım Mehmet.İyi günlerde kullan.
Bütün arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(10/04/2019, Saat: 23:08)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel görünüyor @turkoglum13.Özellikle rengine bayıldım Mehmet.İyi günlerde kullan.
Bütün arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Tesekkurler abim.
Kullanmasi keyifli bir urun.
bugün jilet atık kutusu, yaqi sentetik fırça, mavi astra jilet aldım. bunları alırken de geçenlerde uzun süre aramama rağmen bir türlü bulamadığım arko kase sabun (90 gr)'a rastladım extrashaving.com 'da. bulamayan arkadaşlar varsa duyurulur, geçen haftalarda bu sitede de yoktu ama satışa koymuşlar tekrar;

https://www.extrashaving.com/arko-tiras-...-kase-90gr

e6c38z.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: