En Son Ne Aldınız ?
(03/04/2019, Saat: 17:43)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür edrim arkadaşlar. Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşum, benim galiba sentetik kıllarla aram düzelmeyecek sevemedim bir türlü tıraş olmadım henüz ama köpük yaparak denedim. Mühle sentetiğin loftu yaqi sentetikten daha uzun ancak ikisinde de ben aynı sorunu yaşıyorum. Şöyleki iki fırçada yüzde zor açılıyor yüzde daire şeklinde fırçalama bu fırçalara göre değil ama badana yapar gibi kullanabilirsiniz.  Uçları yumuşak. Ben loft uzunluğu hariç yaqi sentetikten bir farkını görmedim.

Anladım komşum ben de tam olarak bunu merak ediyordum. Yaqi ile yüzde çalışırken rahatsız edici bi batıcılık hissi var daha doğrusu batıcılık değil de rahatsız eden bi şeyler var yumuşak olmasına rağmen. Acaba Mühle farklı mıdır dedim ama değilmiş. Omurgası aynı bunlar gibi hissi de silvertip Porsuk gibi bi fırça arıyorum daha bulamadım. Domuz da kullanmak istemiyorum bakalım arayışa devam o zaman Smile
Aslında uçları yumuşadıktan sonra (tabi biraz sabır istiyor) omurgası sağlam uçları yumuşak domuz kılı omega fırçalar ancak domuz kılı kullanmıyorsanız özellikle finest tarzı porsuk fırçalar size uyabilir. Yeterki loftu çok uzun olmasın. Aslında ben ne mühle de ne de yaqi de batıcılık görmedim aslında uçları son derece yumuşak ama ben daire şeklinde yüzümü fırçalamayı seviyorum işte sentetik fırçalar yüzde hiç açılmayınca kıllar sanki sağdan sola yukardan aşağı blok şeklinde yatıyor ben de bundan rahatsız oluyorum.

(03/04/2019, Saat: 19:43)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum ben de tam olarak bunu merak ediyordum. Yaqi ile yüzde çalışırken rahatsız edici bi batıcılık hissi var daha doğrusu batıcılık değil de rahatsız eden bi şeyler var yumuşak olmasına rağmen. Acaba Mühle farklı mıdır dedim ama değilmiş. Omurgası aynı bunlar gibi hissi de silvertip Porsuk gibi bi fırça arıyorum daha bulamadım. Domuz da kullanmak istemiyorum bakalım arayışa devam o zaman Smile

Komşum aklıma geldi de thater marka fırların size uyacağını düşünüyorum ya da daha düşük bütçeyşe Fs finest ler de uyar

(03/04/2019, Saat: 19:51)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında uçları yumuşadıktan sonra (tabi biraz sabır istiyor) omurgası sağlam uçları yumuşak domuz kılı omega fırçalar ancak domuz kılı kullanmıyorsanız özellikle finest tarzı porsuk fırçalar size uyabilir. Yeterki loftu çok uzun olmasın. Aslında ben ne mühle de ne de yaqi de batıcılık görmedim aslında uçları son derece yumuşak ama ben daire şeklinde yüzümü fırçalamayı seviyorum işte sentetik fırçalar yüzde hiç açılmayınca kıllar sanki sağdan sola yukardan aşağı blok şeklinde yatıyor ben de bundan rahatsız oluyorum.

Komşum batıcılık derken uçların sert olması değil de yüzümde çalışırken verdiği bi rahatsızlık var nasıl anlatsam bilemedim Smile fs silvertip var mesela hissi mükemmel ama omurgası çok zayıf yüzümde açılıyor tüm kıllar. Thater bütçemi aşar ama fs finestlara bakayım ben bir komşum o zaman. Ayrıntılı cevaplarınız için teşekkürler
1290186aa453.jpeg

27ec1a866541.jpeg
Migros'ta indirim görmüşken Arko abileri dizeyim dedim Smile

8178b7ff762e88f297ed311242379ead.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(03/04/2019, Saat: 19:43)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum ben de tam olarak bunu merak ediyordum. Yaqi ile yüzde çalışırken rahatsız edici bi batıcılık hissi var daha doğrusu batıcılık değil de rahatsız eden bi şeyler var yumuşak olmasına rağmen. Acaba Mühle farklı mıdır dedim ama değilmiş. Omurgası aynı bunlar gibi hissi de silvertip Porsuk gibi bi fırça arıyorum daha bulamadım. Domuz da kullanmak istemiyorum bakalım arayışa devam o zaman Smile
Aslında hiç silvertip fırça kullanmadığım için yüzde yüz bir şey söyleyemem ama Yaqi Sagrada Sentetik fırçanın uçları gayet yumuşak. Yaqi 2 band porsuk fırçam gelince bi karşılaştırmaya çalışırım hissiyat açısından. Sizdeki Yaqinin hangi sentetik fırçası?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(03/04/2019, Saat: 23:19)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında hiç silvertip fırça kullanmadığım için yüzde yüz bir şey söyleyemem ama Yaqi Sagrada Sentetik fırçanın uçları gayet yumuşak. Yaqi 2 band porsuk fırçam gelince bi karşılaştırmaya çalışırım hissiyat açısından. Sizdeki Yaqinin hangi sentetik fırçası?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimki de sagrada komşum. Yumuşaklık açısından bi sorun yok sadece Porsuk fırçamdaki gibi bir konfor alamadım. Komşumuz da Mühle alınca sormak istedim hem silvertip konforu veren hem de omurgası diri bir fırça mı diye. Fırçanız geldiğinde yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle yüzde açılma kısmında
Uzun süredir aradığım Fatboyu nihayet bugün bir antikacıda uygun fiyata buldum. Alet 1958 model (D4). Biraz bakımsız kalmış. Parçaladım, bakımını yaptım, temizledim, bıçak aralıklarını ayarlayıp tekrar topladım. Şık oldu! Fatboy arayışı da bitmiş oldu. Nasipse tıraş yarın.

29dag50.jpg

24y0co1.jpg
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(04/04/2019, Saat: 01:02)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir aradığım Fatboyu nihayet bugün bir antikacıda uygun fiyata buldum. Alet 1958 model (D4). Biraz bakımsız kalmış. Parçaladım, bakımını yaptım, temizledim, bıçak aralıklarını ayarlayıp tekrar topladım. Şık oldu! Fatboy arayışı da bitmiş oldu. Nasipse tıraş yarın.
~

Güle güle kullanın.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: