En Son Ne Aldınız ?
Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyası no1

Yerel bir marketten 13,90 gibi bir fiyata aldım. Kokusunu beğendim. Tıraş sonrası olarak değil de daha çok evden çıkarken kullanıyorum.
a01157371578c9b51a699012b666000f.jpg

Yeni açılan bir Migros’tan açılışa özel 4tl fiyattan aldım. Sabun basmaya uygun, @starex üstadın da videoların da sık sık kullandığı üçsan plastik contalı 250 ml. kap.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Hanım sağolsun, kendine bir şeyler alırken deneme ürünlerinden bana da birşeyler attırmış pakete. Kiehl's, bir ürün alınınca çok fazla deneme ürün  veriyor ücretsiz. Post shave jel'i merak ediyordum, iyi oldu.
oXRalk.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(31/03/2019, Saat: 19:37)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanım sağolsun, kendine bir şeyler alırken deneme ürünlerinden bana da birşeyler attırmış pakete. Kiehl's, bir ürün alınınca çok fazla deneme ürün  veriyor ücretsiz. Post shave jel'i merak ediyordum, iyi oldu.

Tahrisli gecen tiraslardan sonra resmen can kurtaran post shavei
bf085e221240c246fe2047f2a13a2543.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. GartBnx üstadım sizin tıraş dolabı yuvarlanan kartopu misali gün geçtikçe büyüyor maaşallah, siz ve forumdaki birkaç üstad olmasanız bu güzel ürünleri görme fırsatımız olmayacak. Güzel günlerde kullanın koleksiyona kattığınız fırçanızı, fırçanın kutusu fırçadan daha fazla sıradışı ve ilginç, dikkat çekiyor.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@GartBnx

Burak, bu Darwin diye tanıttıkları fırcamı ?
(02/04/2019, Saat: 11:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx

Burak, bu Darwin diye tanıttıkları fırcamı ?
Yes

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
İkon Bulldog II

02faaa30a1c374415015ed692266da19.jpg
938d2f0d177e96a85bc7906b3660beea.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(02/04/2019, Saat: 18:20)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkon Bulldog II

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
@ekilic2 Erhan komşum çok güzel bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: