Filarmonica 12
Slim her zaman bulunur. Filarmonica her zaman bulunmaz. Motivasyonu bozmadan aynen devam.

Not: Forumun yarisinda slim vardir. Merak etme bulunur, kolay.
(23/03/2019, Saat: 23:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slim her zaman bulunur. Filarmonica her zaman bulunmaz. Motivasyonu bozmadan aynen devam.

Not: Forumun yarisinda slim vardir. Merak etme bulunur, kolay.

Öyle oldu üstadım Smile harcadık slimi bakalım Filarmonica ne olacak
pes ettim satmaya karar verdim üstadım :/
(25/03/2019, Saat: 09:54)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pes ettim satmaya karar verdim üstadım :/
-
-----------------
pes etme sebebiniz nedir ? usturanızı mi bileyemediniz yoksa bakım -temizliği mi ya da tıraş mı olamadınız ?
(25/03/2019, Saat: 10:07)yunusso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: -
-----------------
pes etme sebebiniz nedir ? usturanızı mi bileyemediniz yoksa bakım -temizliği mi ya da tıraş mı olamadınız ?

tahmin ettiğimden daha meşakkatli olacağı ile kayış ve taşlar için şu an bir bütçemin maalesef olmaması
Üstadım özelden mesaj atarsanız sizin için ücretsiz bileme yapabilirim. En azından tecrübe edinirsiniz.
(25/03/2019, Saat: 10:52)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım özelden mesaj atarsanız sizin için ücretsiz bileme yapabilirim. En azından tecrübe edinirsiniz.

Çok teşekkür ederim üstadım ama satmaya kesin karar verdim artık Sad

Edit: kendimi şöyle düzelteyim bir defaya mahsus bir şey değil haliyle bu süreklilik gerektirecek o sebeple sadece günü kurtarmış olacağımdan istemedim komşum yoksa teklifiniz beni çok mutlu etti sağolun
(25/03/2019, Saat: 11:09)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim üstadım ama satmaya kesin karar verdim artık Sad

Edit: kendimi şöyle düzelteyim bir defaya mahsus bir şey değil haliyle bu süreklilik gerektirecek o sebeple sadece günü kurtarmış olacağımdan istemedim komşum yoksa teklifiniz beni çok mutlu etti sağolun

Tamam üstadım alana hayırlı olsun diyelim o zaman Smile
(25/03/2019, Saat: 12:46)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam üstadım alana hayırlı olsun diyelim o zaman  Smile

Inşallah hakettiği değeri verecek bir komşumuza gitsin Smile
Dededen kalma filarmonica 12 ustura suankı degerı nedr bılen varmı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Filarmonica #14 Medallon Taurino Jose Monserrat Pou theunnamed 20 24,373 27/03/2014, Saat: 21:21
Son Yorum: Hasan Ali
  Filarmonica #12 Domble Temple cosa_nostra 4 8,868 13/03/2014, Saat: 10:37
Son Yorum: cosa_nostra

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: