En Son Ne Aldınız ?
Tanıdık gelen ama tanımlayamadiğım bir kokusu var. İlk başta yoğun gelmekle birlikte bir iki saate kayboluyor koku. Hafif yanma yapsa da cildimi çok iyi sakinleştirdi .
Bu arada minik samplelar gönderen Mühle Türkiye 'nin ilgisi de muhteşemdi. c3ef2f1371f28cb2b541ef67a52090c6.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fk1i5v.jpg
Aylardır gözüm bu fırçanın üzerindeydi. Yoğun, 26 mmlik harika bir knot. Sapına zaten diyecek söz yok. Sapın boyutunun beklediğimden büyük çıkmasına da memnun oldum . Ergonomisi çok iyi. En son SV fırçayı aldığımda bu denli hayran kalmıştım. Ah bir de kokmasa... Neyse, iş incelemeye varmadan burada noktayı koyayım. Herkese satın aldığı ürünler hayırlı olsun.
(22/02/2019, Saat: 23:24)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aylardır gözüm bu fırçanın üzerindeydi. Yoğun, 26 mmlik harika bir knot. Sapına zaten diyecek söz yok. Sapın boyutunun beklediğimden büyük çıkmasına da memnun oldum . Ergonomisi çok iyi.  En son SV fırçayı aldığımda bu denli hayran kalmıştım. Ah bir de kokmasa... Neyse, iş incelemeye varmadan burada noktayı koyayım. Herkese satın aldığı ürünler hayırlı olsun.

Iyi gunlerde kullan komsum. Aynisindan ben aldim 2 hafta once @Ziyak komsumdan gorup. Kokusu 3-4 kullanimdan sonra belirgin bir sekilde azaldi, hemen hemen koku kalmadi. Gercekten cok guzel bir firca, iyiki de almisim, cok keyifli.
(22/02/2019, Saat: 23:32)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunlerde kullan komsum. Aynisindan ben aldim 2 hafta once @Ziyak komsumdan gorup. Kokusu 3-4 kullanimdan sonra belirgin bir sekilde azaldi, hemen hemen koku kalmadi. Gercekten cok guzel bir firca, iyiki de almisim, cok keyifli.

Teşekkür ederim. Sizin paylaşımınızı görmüştüm. Daha önceki Yaqi fırçamdan edindiğim tecrübeye göre 20-25 kullanımdan sonra kokusunu tamamen kaybediyor. Siz de fırçanızı güle güle kullanın.
@Men-Sup güzel günlerde kullan Abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bu aralar hızlıyım

Sabun zaten belli. Fırça Razorock Big Bruce.

SOC Mistura'yı fikir vermesi açısından koydum.

Yeni alınan ürünlerin keyifle kullanılmasını dilerim.

90db43a774a1c3d4ec16cf219b23617a.jpg
(22/02/2019, Saat: 23:03)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanıdık gelen ama tanımlayamadiğım bir kokusu var. İlk başta yoğun gelmekle birlikte bir iki saate kayboluyor koku. Hafif yanma yapsa da cildimi çok iyi sakinleştirdi .
Bu arada minik samplelar gönderen Mühle Türkiye 'nin ilgisi de muhteşemdi. [IMG]httpsa://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/c3ef2f1371f28cb2b541ef67a52090c6.jpg[/IMG]

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(22/02/2019, Saat: 23:24)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [IMG]httpa://i63.tinypic.com/fk1i5v.jpg[/IMG]
Aylardır gözüm bu fırçanın üzerindeydi. Yoğun, 26 mmlik harika bir knot. Sapına zaten diyecek söz yok. Sapın boyutunun beklediğimden büyük çıkmasına da memnun oldum . Ergonomisi çok iyi. En son SV fırçayı aldığımda bu denli hayran kalmıştım. Ah bir de kokmasa... Neyse, iş incelemeye varmadan burada noktayı koyayım. Herkese satın aldığı ürünler hayırlı olsun.

(23/02/2019, Saat: 00:38)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aralar hızlıyım

Sabun zaten belli. Fırça Razorock Big Bruce.

SOC Mistura'yı fikir vermesi açısından koydum.

Yeni alınan ürünlerin keyifle kullanılmasını dilerim.

[IMG]httpsa://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/90db43a774a1c3d4ec16cf219b23617a.jpg[/IMG]

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.
Uzunca sure alet alimini durdurmak icin ve kendimi bu surece motive edebilmek icin, kendime son guzel bir alet aldim.

4 marka arasinda kalmistim: Rocnel, Timeless, Wolfman ve Charcoal Goods.
Hepsi cok ozel ve guzel aletler, ama benim tercihim Timeless oldu. Tek sebebide kolay ulasilabiliyor olmasi.
Yurtdisinda Rocnel, Wolfman ve Charcoal Goods sadece karaborsa alabileceginiz aletler.

Aldigim model Timeless Ti .95 Dual Comb (Open ve Scalloped):
Daha kullanmadim ama forumda birkac ustadin Timelesslari begenmesinden dolayi beklentim cok yuksek.

8ycdxt.jpg

Bu arada favori aletlerim icin standler aldim, ben cok begendim.

https://turtleshipshave.com/collections/...hip-studio

288s9hv.jpg
Herkesin yeni urunleri hayirli olsun. @CK89 komsum standlariniz ve favori aletlerinizin masaallahi var.
@Mehmet_G komşum hayırlı olsun yen ürünleriniz. Yeni sentetik fırçanız oldukça şık, umarım performansından memnun kalırsınız. Güle güle kullanınız.
Smile a little be

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: