Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm)
Çok teşekkürler @3RD1 Bey komşum. Yapay, sentetik kokuları artık forum sayesinde ayırt edebiliyoruz. Odunumsu koku dediniz damarıma bastınız. Çok sevirim. Ardıç kolonyası olarak hangi markayı kullandınız? Ben ilk defa Selin Ardıç kullandım hoşuma gitti ama diğerlerini kullanmadığım için farkını bilmiyorum.

Bu arada Ankara'daki diğer buluşmada denk gelirseniz, buyrun misafirimiz olun. Güzel bir ekip var orda. Hem Çam kolonyasını da denemiş oluruz.

2gu01ow.jpg
Benim kullandığımda Selin Ardıç ve adını tam hatırlayamadığım milyoncu ürünü gibi birşey vardı ardıç sevmemiştim. İş gereği çok fazla geziyorum aslında Ankara buluşmasına katılmayı çok istemiştim ama tarihler uymadı. Sizlerinde tarihlerde mutabık kaldığınızı görünce değişiklik olmasın diyerek ses etmemiştim. Melboda sevdiğim biryerdir bu arada içim gitmişti. Smile Bir sonraki buluşmaya katılmayı çok istiyorum bakalım o zaman yanımda getiririm. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Nedir, ne değildir deyip almıştım bu ürünü. Biraz önce kullanmak nasip oldu. Alkol oranı 0 yazıyor. Kokusu nötr, hissiyat güzel. Buna azıcık koku da koyaymışlar iyiymiş.. Smile1a467fc4989975f8412953a6b208ae42.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@3RD1 her zaman bekleriz komşum Ankara'ya. Ankara'nın daimi müdavini değilim, şehir dışındayım ama diğer komşular çok değerli bir ekip, bütün komşuları memnuniyetle görmek isterler. Melbo çok özel bir yer buluşma için. Gayet rahat. Ankaralı dostlar biliyorlar bu işiSmile

Bu arada kızılcahamam kolonyasına internette baktım satışı yok sanırım. Neyse Ankara'da bulunur. Ben en çok ardıç olanı da merak ettimSmile Buluşmaya gelirseniz tanışırız inşallah onlarla da.
@FearOfATG koşum Watsons mağazasından mı aldınız bende denemek istiyorum. Birde ne zaman aldınız ve ne kadar fiyatı?

@ekilic2 İnternette satışı yok. Birkaç mağazaya ürün gönderdiler ancak EST, Selin gibi firmalar varken mağazalarda arada kaldılar. Çok büyük bir firma değil zaten Famous küçük bir yeri var Kızılcahamam'da. Genelde ürünlerini de Kızılcahamam içindeki bakkal veya hediyelik eşya satan yerlerde satıyorlar.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 bir ara Ankara Carfoursa larda satılmış sanırım ama şimdi durum nedir bilmiyorum. Büyük ihtimal Ankara'da bulunur birkaç yerde. Bakmak lazım.
İndirimler fırsatlar kısmında görmüştüm watsons'da kampanyadaymış, denk gelince avm'de uğrayıp aldım ama başka ürünler de aldığım için emin olmamakla birlikte 10 TL falandı diye hatırlıyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(14/02/2019, Saat: 01:29)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3RD1 bir ara Ankara Carfoursa larda satılmış sanırım ama şimdi durum nedir bilmiyorum. Büyük ihtimal Ankara'da bulunur birkaç yerde. Bakmak lazım.

Ben de Careforusadan almıştım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@FearOfATG komşum ben de dün bu ürünü ilk kez kullandım ve evet fena değil. Aynen ben de keşke biraz koku için esans katsalar iyi olurmuş diye düşündüm Smile Fiyat olarak da 9 liraydı yanlış hatırlamıyorsam
So far so good..
Ach Brito Lavanda, kokusu ağır Lavanta kokusu değil. Lavanta bazlı bir erkek kokusu. Çok hoşuma gitti.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,313 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,116 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,654 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 283,696 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 21,968 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,380 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,081 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,923 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Alt İnnsbruck kolonya laktik 6 14,115 26/05/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: