İyi akşamlar...
Herkese merhaba... Yaklaşık otuz beş yıl önceki ilk tıraşlarımdan beri fırça, krem, sabun gibi geleneksel yöntemleri kullanmakla birlikte, yaprak jilet geçmişim altı yılı bulmaz. Başlarda iki bıçaklı kartuşlar kullanıyordum, son beş yıldır dedemden kalma 1930-32 yapımı Gillette The New serisinin kısa taraklı "Bostonian" modelini kullanıyorum. O kadar alıştım ki başka bir alet alma ya da deneme gereksinimi duymadım. Aynı şekilde Perma-Sharp tıraş bıçağı, biri domuz öteki porsuk iki fırça, bir de Arko tıraş sabunu yetiyor da artıyor bana. Belki az, ama benim için öz... Yalnız şunu da belirtmek isterim –biraz da bu forumda yazılanların dolduruşuna gelerek– yakın zamanda kısa saplı bir Merkur Progress ısmarladım, yaz aylarında elime geçmesini bekliyorum. Umarım onunla da uyuşuruz.

Herkese sağlıklı günler, keyifli tıraşlar...
Hoşgeldiniz. Müsait zamanda elinizdeki DE alete ait görsel paylaşır mısınız?..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(13/02/2019, Saat: 22:30)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Müsait zamanda elinizdeki DE alete ait görsel paylaşır mısınız?..

Teşekkür ederim. Yarına halletmeye çalışırım. Resimleri bu başlık altında mı paylaşayım?
(13/02/2019, Saat: 22:34)daveso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Yarına halletmeye çalışırım. Resimleri bu başlık altında mı paylaşayım?
Bana da gönderebilirsiniz , buraya da gönderebilirsiniz.
Nasıl arzu ederseniz.. Smile

Hoş geldiniz sayın komşum. Keyifli forumlar dilerim Smile
Hoş geldiniz. Siz zaten bizdenmişsiniz. Foruma katılmakta geç bile kalmışsınız.
(13/02/2019, Saat: 22:35)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz sayın komşum. Keyifli forumlar dilerim Smile

Teşekkür ederim. Saygılar, sevgiler...

(13/02/2019, Saat: 22:37)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Siz zaten bizdenmişsiniz. Foruma katılmakta geç bile kalmışsınız.

Teşekkürler... Geç olsun da güç olmasın diyelim.
Hoş geldiniz. Siz ekipmanınızla iyice bütünleşmişsiniz komşum. Ama tabi buradan da virüsü kapmışsınız anladığım kadarıyla. Yeni temin etmeye başladığınız ekipmanlarınızla da bu mutluluğunuz artarak devam eder inşallah.
Hos geldiniz. Hayirli olsun. Tahrissiz tiraslar.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetleriniz ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi akşamlar herkese muhendisbey 1 1,218 01/04/2021, Saat: 00:12
Son Yorum: muhendisbey
  Iyi Akşamlar gçmşhsrt 14 5,688 05/12/2016, Saat: 10:15
Son Yorum: FurkanY
  Merhabalar, İyi akşamlar Atafin 17 8,048 29/11/2016, Saat: 15:14
Son Yorum: marek
  İyi akşamlar 72034852930V 12 11,940 31/05/2014, Saat: 11:56
Son Yorum: janus
  İyi akşamlar .... ErolBöğrek 20 19,781 14/03/2012, Saat: 23:34
Son Yorum: pars