En Son Ne Aldınız ?
(17/01/2019, Saat: 13:40)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geldi paslanmazım, çeliğim...
Nefis bir alet, tabiri caizse ""Jilet gibi"
@izbe komşuma da kıymetli ve özel jesti için teşekkür ediyorum. Çok merak edip alamadığım bıçakları da bu vesile ile tecrübe etmiş olacağım.

@DenizKSK komşum, Rocnel SE 316 SS hayırlı olsun muhteşem görünüyor. İyi günlerde güle güle kullanın.
Hayirli olsun komsum cok guzel gorunuyor makineniz. Keyifli kullanimlar
Rocneller dagıtıma cıkmıs gozunuz aydın. Diger tum urunleri komsularıma hayırlı olsun. Bugun impadan su sekil bir paketimiz geldi.

1-Bazen sentetik madde dolu, kurutuyor diyerek farklı seyler deneyin, kıyın paraya baska sabunlar alın dedigim icin arko severler savunmaya geciyor ama, icimizde en cok arko alan ben olabilirim. Kullanmak icin degilde hediye vs. amaclı oluyor genelde. Bu seneki 4cu veya 5ci kutu olabilir. Buyuk zam gelmeden bi tane daha alayım dedim. Smile Saka saka panik yok.
otiuk4.jpg

2-Ekonomik seyler bulup paylasan bizi sevindiren guzel arkadaslarım, niye atladınız. 20liraya bu bentley canta seyehat icin cok uygun boyutta ve kaliteli bir urun, cok begendim eskisini bununla degistiriyorum daha derli toplu boyutta.
29le7vd.jpg

3-Nesti Dente sabunlar banyoda harika arkadaslar, nemlendiriyor kurutmuyor ve kocaman sabunlar. Yardleyi ben sampuan niyetine de kullandım son sefer. İkiside guzel urunler. Derby usta bizim berbere hediye denesin diye, trig uzun zaman oldu sample dan denedigimden beri dursun arada kullanırız. Floid sampuan goruyordum hep impa sitesinde ama gecen Cihan kardesim mi almıs paylasmıstı, gormusken dedim atayım sepete denemelik.
fwslle.jpg
@jegal @batmanforever @Turkoglum13
Teşekkürlerimi sunarım, sağolun. Daha da iyileri, güzelleri sizlerin olsun.

@dikdik_s hocam, o Nesti'ler nefis sabunlar. Meyve suyu gibi koku salıyor meyvelileri ve ciddi nemlendiriyor. Benim de favorim limonlu olanı, evde 7-8 tane stoklu haldedir.
"A Samurai always wears two swords."
@dikdik_s saygıdeğer hocam en alt fotoğraf açıklamasındaki Hermes sabun'u yazmayı unutmuşsunuz Smile bu firmanın yaptığı bütün kozmetikleri en üst kalite olarak ifade etmek isterim, sizin aldığınız sanırım d'orange verte serisi turunçgil-odun kokusu karışımıdır, efsanedir. Markanın sabunlarını da after shave gibi çok beğenmiştim. Hayırlı olsun bütün ürünleriniz.
@DenizKSK hocam Rocnel'iniz hayırlı olsun. Sırf "jilet gibi" yazmanız sebebiyle kenara yazıyorum birgün birtanem alacağımı umut ediyorum. Güzel keyifli tıraşlarda kullanmanız dileğiyle...
Be A Gentleman...
Nesti ler cidden dediginiz gibi guzel sabunlar komsum.

@ouz7
Komsum hermes i unutmusuz dedigin gibi cok guzel acıklamıssınız.

Arkadaslar bugun ust uste olmasın, yarına hayırlısı en son ne aldınızda fırca gecidi yapıyoruz. Cok yakında... Smile
@dikdik_s Serdar Nesti mesti yalan fırçalaR neRede... Big Grin
cc: gartbnx, nanikuş
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(17/01/2019, Saat: 20:20)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s Serdar Nesti mesti yalan fırçalaR neRede... Big Grin
cc: gartbnx, nanikuş

Senin hulk a karsı acaip bir bir super karakter getiriyom bilgin olsun. Dunkü cifter cifter simpsonları da gormedik sanma.
Vira bismillah diyelim Smile @efrasyab abi icinde senin siparisle birlikte geldi knotlare7c2e364ddf09772dd00d61d47e10a3c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vay kuzular vay vay vay
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: