Günün Tıraşı (SOTD)
@Sofistike ve @FearOfATG komsularim tesekkur ederim.
Genel olarak heyecanli ve zevkli tiras oldu. Bugunde dunku tirasi dusunuyorumda sanki de ler daha keyifli gibi. Bi kac deneme sonrasi kararirimi netlestiririm diye dusunuyorum. Karar sonrasi ya de lerle sonuna kadar devam ederim ya da yolun sonu celik usturaya cikar. Wink
Herkese keyifli tiraslar dilerim
@turkoglum13

Jiletli ustura resimde çok güzel duruyor. Belki yanılıyorumdur ama ahşap sapı daha da karizmatik bir görünümde.

Acaba tıraş olurken elinizde hafif mi duruyor, yoksa belli bir ağırlık hissediyor musunuz?
Sanırım belli bir ağırlığı olursa daha da güzel hissederek tıraş olmanızı sağlar ve bu tıraşın keyfini hissetme derecesini yükseltir.

E n v i r o n m e n t a l i s t

2c83542d354587322bf86082c8680578.jpg
Gillette flare tip british rocket
Wilkinson jilet(6)
Yaqi silvertip
Tüm dostlara sıhhatler olsun...!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
(10/01/2019, Saat: 14:13)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13

Jiletli ustura resimde çok güzel duruyor. Belki yanılıyorumdur ama ahşap sapı daha da karizmatik bir görünümde.

Acaba tıraş olurken elinizde hafif mi duruyor, yoksa belli bir ağırlık hissediyor musunuz?
Sanırım belli bir ağırlığı olursa daha da güzel hissederek tıraş olmanızı sağlar ve bu tıraşın keyfini hissetme derecesini yükseltir.

Ustadim agirligi 19gr olarak gorunuyor. Elimde varla yok arasiydi cok hafifti. Bende tirasi olurken ne vardi biraz daha agir olsaydin dedim. Gercekten cok karizmatik bir ustura. Bu arada sap zeytin agaci ustadim.
(10/01/2019, Saat: 14:45)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim agirligi 19gr olarak gorunuyor. Elimde varla yok arasiydi cok hafifti. Bende tirasi olurken ne vardi biraz daha agir olsaydin dedim. Gercekten cok karizmatik bir ustura. Bu arada sap zeytin agaci ustadim.

Ben de şüphelenmiştim, Ancak ağırlıklı olarak ahşap gibi algılanıyor.

Yani görüntüsü güzel, fotoğrafta da fotojenik. Smile)

Tıraşta ustura tadı almak istiyorsanız bu kategoridekiler yerine ağır abi olan jiletli usturaları öneriyorum.

Haklisiniz komsum. Benimde aklimda feather ss ustura vardi ama @Sofistike komsum o kadar iyi niyetle buyur komsum hediyemdir deyince alip kullandim, nacizane tecrube etmeye calistik ama hala bu konunun amatoruyuz.
@turkoglum13

Güldür Güldür'de replik olarak denildiği gibi "Keşke Benim Olsaydı" dedirtecek güzellikte bir ustura.

Güle güle kullanın.

(10/01/2019, Saat: 17:03)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13

Güldür Güldür'de replik olarak denildiği gibi "Keşke Benim Olsaydı" dedirtecek güzellikte bir ustura.

Güle güle kullanın.

Tesekkurler ustadim.
En guzelleri sizlerin olsun.
Maşallah dediği 3 gün yaşayan biri olarak fazla yorum yapamadım ben. Smile Keşke benim olsa'dan sonrası o programda pek hoş olmuyor. Müsait zamanda kontrol edin ustura'yı Mehmet hocam.. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Gm35Er.jpg

Tüm dostlara sıhhatler olsun...
Sabun; Sv(Lea bu kabı kesinlikle haketmiyordu Smile )

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 294,766 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,627 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,361 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,803 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,027 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,189 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,184 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,169 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,260 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: