En Son Ne Aldınız ?
(07/01/2019, Saat: 20:23)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde kullansınlar.

@Soner Ağabey;

Çok teşekkür ederim, daha iyileri senin olsun.

Hayırlı Akşamlar,
Keyifli tıraşlar dilerim. Rolleyes
(07/01/2019, Saat: 17:20)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli forum üyeleri,
Bugün geleneksel traş serüvenimde çok özel bir sürprizle haftaya başladım Smile
İşyerine geldiğimde, bana bir kargo geldiği bildirildi. Kargo beklemediğimi söylememe rağmen, kargonun bana ait olduğu söylendi.
Meğerse MÜHLE Türkiye bana bir sürpriz yapmış... Smile

Yukarıda alıntıladığım gibi, yılın ilk traşında fırçamın düğümü yerinden çıkmıştı. Bu paylaşımımı forumda görünce durumdan haberi olan MÜHLE Türkiye ekibi, düğümü yerinden çıkan HJM fırçanın yerine bana yeni bir fırça göndermiş. Üstelik Büşra Hanımın imzasıyla bir notla birlikte...

Firmadan böyle bir talebim olmamasına rağmen, forumdan haberlerinin olmasıyla bana böyle güzel bir sürpriz yapan başta Büşra Hanım olmak üzere tüm MÜHLE Türkiye ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

MÜHLE Türkiye'den çok sayıda alışveriş yaptım. Firma hakikaten Avrupa standartlarında müşteri hizmeti veriyor, ama açıkçası böyle bir sürprizi de hiç beklemiyordum. Smile Sağ olsunlar çok mutlu ettiler. Büşra Hanım'a bu ince düşünceleri ve nezaketleri için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum...

1ieuiw.jpg
4udxj6.jpg

Iste Muhle, bu yuzden Muhle. Cok buyuk incelik
(07/01/2019, Saat: 19:01)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 14cxopy.jpg
28ckfn6.jpg

Body Shop fetisim kabardi  Big Grin
Mühle ve Merkür'ün ortak projesi sonrası sınırlı sayıda üretilen, bir tarafı açık, diğer tarafı kapalı tarak olan %100 paslanmaz çelikten imal edilmiş bu nadide eseri değerli komşumuz @turkoglum13 ile daha Eylül ayında sipariş verdik ve toplamda 3 tane üretilmişken 2'si bize geldi, diğeri ise Almanya'daki üretimin yapıldığı yerde numune kaldı demek isterdim ama maalesef böyle bir durum yok Big Grin AliExpress'te 1.5 ay kadar önce gezerken görüp ilgimi çekmişti, bugün de @turkoglum13 Mehmet hocamla sohbet ederken kendisine bahsettim 1.5 ay önce birkaç parça istemiştim hala gelen giden yok diye, kargo takibi ile ilgili kullanmadığım bir uygulamadan bahsetti ve takip numarasını yazıp ara dediğimde PTT personeli geldi. Smile Ürün nedir ne değildir bilmiyorum kısmetse bu akşam deneyeceğim.

df27549ddc5542660f4d08073abe4ff1.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
bb37e3e92d3b92152e4a0a8d1133115e.jpga85409cbf0234c682b271b9151174c3f.jpg
Tüm dostlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
Bir dostumun yurtdışında görüpte hediye olarak aldığı Çin menşeli tto tıraş aleti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
(07/01/2019, Saat: 22:39)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle ve Merkür'ün ortak projesi sonrası sınırlı sayıda üretilen, bir tarafı açık, diğer tarafı kapalı tarak olan %100 paslanmaz çelikten imal edilmiş bu nadide eseri değerli komşumuz @turkoglum13 ile daha Eylül ayında sipariş verdik ve toplamda 3 tane üretilmişken 2'si bize geldi, diğeri ise Almanya'daki üretimin yapıldığı yerde numune kaldı demek isterdim ama maalesef böyle bir durum yok Big Grin AliExpress'te 1.5 ay kadar önce gezerken görüp ilgimi çekmişti, bugün de @turkoglum13 Mehmet hocamla sohbet ederken kendisine bahsettim 1.5 ay önce birkaç parça istemiştim hala gelen giden yok diye, kargo takibi ile ilgili kullanmadığım bir uygulamadan bahsetti ve takip numarasını yazıp ara dediğimde PTT personeli geldi. Smile Ürün nedir ne değildir bilmiyorum kısmetse bu akşam deneyeceğim.

Hayırlı olsun komşum,güle güle kullanın. Ben de Aliexpress'ten bu başlığa sahip bir makine sipariş etmiştim,şu an günlük olarak kullanıyorum.Bir tarafı açık taraklı bir tarafı kapalı taraklı.Çok işlevsel bir ürün.İlk perdede açık taraklı olan tarafı,ikinci perdede de kapalı taraklı olan tarafı kullanıyorum. Bu şekilde iki tarafta da yeni jilet takılmış gibi tıraş olunduğundan daha yakın bir tıraş elde ediyorum.Benim sipariş ettiğim makinenin sapı da biraz kalın ve ağır olduğundan tıraşı daha kolay geliyor bana.Biraz agresif bir tıraşı var ama günlük kullanımda cildi yoracak kadar değil.
Cogito, ergo sum Dodgy
(08/01/2019, Saat: 13:35)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum,güle güle kullanın. Ben de Aliexpress'ten bu başlığa sahip bir makine sipariş etmiştim,şu an günlük olarak kullanıyorum.Bir tarafı açık taraklı bir tarafı kapalı taraklı.Çok işlevsel bir ürün.İlk perdede açık taraklı olan tarafı,ikinci perdede de kapalı taraklı olan tarafı kullanıyorum. Bu şekilde iki tarafta da yeni jilet takılmış gibi tıraş olunduğundan daha yakın bir tıraş elde ediyorum.Benim sipariş ettiğim makinenin sapı da biraz kalın ve ağır olduğundan tıraşı daha kolay geliyor bana.Biraz agresif bir tıraşı var ama günlük kullanımda cildi yoracak kadar değil.
Teşekkürler komşum. Ciddi anlamda memnun kaldım dün akşamki tıraşta ben de. Açık tarak daha önce kullanmamıştım. Şimdi çift taraf da açık tarak ürün bakıyorum. Smile

(08/01/2019, Saat: 14:04)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Ciddi anlamda memnun kaldım dün akşamki tıraşta ben de. Açık tarak daha önce kullanmamıştım. Şimdi çift taraf da açık tarak ürün bakıyorum. Smile

Smile Süper,aynısını ben de yaşadım. Şimdi günlük tıraş için evdeki açık taraklı makinelere göz diktim. Çok agresif olabileceklerini düşündüğümden günlük tıraş için cesaret edemiyordum ama yavaş yavaş cildimi alıştırdım. Ama bir müddet daha bu makineyi kullandıktan sonra seçenekleri değerlendireceğim bakalım.
Cogito, ergo sum Dodgy
(08/01/2019, Saat: 14:56)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Süper,aynısını ben de yaşadım. Şimdi günlük tıraş için evdeki açık taraklı makinelere göz diktim. Çok agresif olabileceklerini düşündüğümden günlük tıraş için cesaret edemiyordum ama yavaş yavaş cildimi alıştırdım. Ama bir müddet daha bu makineyi kullandıktan sonra seçenekleri değerlendireceğim bakalım.
Sabunu jilet ciltten alıyor ya o olay bana çok başarılı geldi. Smile

2q0pmvk.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: