En Son Ne Aldınız ?
(03/01/2019, Saat: 23:01)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx abi hayırlı olsun. Sende vardı sanki yine böyle bir şey, o chubby 3'müydü?
Bende ivory ch2 yoktu ama bir ara bir arkadaşa almıştık onunkini denemistim 4 5 kere.

GaRtBnX.....
Bulunmaz nimet eski 2 band chubbylerden. Harika bir loft hayırlı olsun abi.
(31/12/2018, Saat: 18:47)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress’ten Super Gillette Blue Blades Tıraş Aleti ve jilet

Komşum link varsa paylasirmisin

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Arkadaşlar Watsons'ta satılan 1 al 1 öde kampanyalı losyonu şimdi edindim. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün değil. Parfüm gibi ağır bir kokuya sahip. Dağ esintisi ve orman diye pazarlanıyor ama ilgisi yok. Ferahlık yerine bunaltıcı bir parfüm kokusu var. Londra'nın markalarını ben de kullandım ama, bu ürünler Türkiye'nin BİM mağazaları gibi İngiltere'de TESCO larda satılan 1-2 poundluk ürünler.

20qm5o2.jpg
İmpa ticaretten son siparişim geldi.
Sağolsunlar güzel bir metal kutuya koymuşlar.
Fırça ve makineler hediye olacak.
Proraso sabunların kokusu çok güzel çok beğendim ama cella'nın kokusu sevmediğim bir koku, 2.el satışa gider ya da hediye olur gibi. Smile

mM6aL0.jpg
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
(04/01/2019, Saat: 14:55)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Watsons'ta satılan 1 al 1 öde kampanyalı losyonu şimdi edindim. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün değil. Parfüm gibi ağır bir kokuya sahip. Dağ esintisi ve orman diye pazarlanıyor ama ilgisi yok. Ferahlık yerine bunaltıcı bir parfüm kokusu var. Londra'nın markalarını ben de kullandım ama, bu ürünler Türkiye'nin BİM mağazaları gibi İngiltere'de TESCO larda satılan 1-2 poundluk ürünler.

Komşum aynı markanınn Forest Fresh modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. Hem koku olarak hem de kalıcılık olarak çok iyi.Sabah tıraşından sonra sürdüğüm halde akşama kadar kokusu kalıyor.
Cogito, ergo sum Dodgy
(04/01/2019, Saat: 14:55)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Watsons'ta satılan 1 al 1 öde kampanyalı losyonu şimdi edindim. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün değil. Parfüm gibi ağır bir kokuya sahip. Dağ esintisi ve orman diye pazarlanıyor ama ilgisi yok. Ferahlık yerine bunaltıcı bir parfüm kokusu var. Londra'nın markalarını ben de kullandım ama, bu ürünler Türkiye'nin BİM mağazaları gibi İngiltere'de TESCO larda satılan 1-2 poundluk ürünler.

Bir iki sene önce adet fiyatı 10₺'ydi yani tam olarak indirim denemez. Yinede hayırlı olsun güle güle kullanım komşum. Bu markanin en güzel ürünü forest fresh kokulu olanıdır. Kokusu çok kalıcı olmasada hoştur.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim @crestor ve @Serjames komşularım. Londra'da bulunduğum dönemde orada kullanma şansım olmamıştı, bilmiyordum. Burada kullanmak kısmet olduSmile fena değil ama bir daha almam indirimde de olsa. Forest freshi de aldım. Fena değil. Biraz fazla yoğun. Belki hediyelik olarak kaldırırım.

https://www.superdrug.com/Superdrug/Supe...h/p/331025
Bolu ATAMER Çam kolonyası. (Bolu Hatırası Çam Kolonyası) Alkol oranı 60°C. Şık bir cam şişede sunulmuş.

r8t83o.jpg
Selin Ardıç kolonyası...

2wprsif.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: