En Son Ne Aldınız ?
Hızlı teslimat, özenle hazırlanan paketleme ve küçük hediye için razorus.com'a teşekkür ederim.

2yytwyc.jpg

Yaqi Ferrari Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası
Proraso Profesyonel Tıraş Kasesi
Semogue 0040 Büyük Boy Tıraş Makinesi & Fırçası Standı
Aliexpress’ten Super Gillette Blue Blades Tıraş Aleti ve jilet
lqv6jg.jpg
nQL3MB.jpg
v6nv5r.jpg
Hayırlı olsun komşum. Bir çok kullanıcı başlığın 1 yıl bile dayanmadan çürümeye başladığını filan yazmıştı. Gerçi öyle ahım şahım bir fiyatı yok ama o tarz yorumları görünce almaktan vazgeçmiştim. Ama jiletini çoğu kişi çok beğenmiş.
(31/12/2018, Saat: 18:47)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress’ten Super Gillette Blue Blades Tıraş Aleti ve jilet
lqv6jg.jpg
nQL3MB.jpg
v6nv5r.jpg

Komşum iyi günlerde kullanın ,bence alet bahane  manzara şahane  Wink  .Bu aleti almaya değermi?diye kendime sordum cevabım olumsuz.
@ziyanınjileti @KAYHAN Teşekkürler komşularım. Aslında olumsuz yorumlara dayanarak jiletini almak istedim sadece, sonrasında da fiyatı ucuz olunca aleti de denemekte fayda olduğunu düşündüm. Smile
c6c6b5dd9b173f245f9e670430fb1871.jpg
Gentlimen’s Tonic tıraş kremi ve tıraş yağı
@turkoglum13 Mehmet komşumun hediyesi bir çok kere Gentlimen’s Tonic in kreminin en sevdiğim tıraş kremi olduğunu söylemiştim ayrıca bir kutu da karışık jilet göndermiş çok makbule geçti, hediyesi için Mehmet Türkoğlu’na teşekkür ederim.
Gem tıraş aleti ise @ayçiçeği komşumun hediyesi Sabri beye de hediyesi için çok teşekkür ederim
Yeni yıl bütün geltir dostlarına, ülkemiz ve dünyamıza huzur, barış, mutluluk getirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(31/12/2018, Saat: 22:53)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gentlimen’s Tonic tıraş kremi ve tıraş yağı
@turkoglum13 Mehmet komşumun hediyesi bir çok kere Gentlimen’s Tonic in kreminin en sevdiğim tıraş kremi olduğunu söylemiştim ayrıca bir kutu da karışık jilet göndermiş çok makbule geçti, hediyesi için Mehmet Türkoğlu’na teşekkür ederim.
Gem tıraş aleti ise @ayçiçeği komşumun hediyesi Sabri beye de hediyesi için çok teşekkür ederim
Yeni yıl bütün geltir dostlarına, ülkemiz ve dünyamıza huzur, barış, mutluluk getirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tum guzel dileklerinin gerceklesmesi umidiyle, hayirli olsun diliyorum abi. Keyifli tiraslarin olsun.
Sihhatler olsun
(31/12/2018, Saat: 20:59)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti @KAYHAN Teşekkürler komşularım. Aslında olumsuz yorumlara dayanarak jiletini almak istedim sadece, sonrasında da fiyatı ucuz olunca aleti de denemekte fayda olduğunu düşündüm. Smile

Komşum bende geçenlerde sipariş verdim hala yolda. Acaba alet nasıl deneme şansınız oldunuz.
@Hüseyinİbiş Komşum orta mild bir alet, wilkinson un bir üstü diyebilirim. Ws den ayrılan yanı tıkanma olmuyor ve jileti çok fazla olmasa da yüzde hissettiriyor. Malzeme kalitesiz deniyor ama rotasyonlu kullanımda uzun ömürlü olabilir. Bence tıraş dolabında muhakkak olmalı. İlaveten gillette blue blades jiletine hayran kaldım, permasharp tan farksız bir işlevi var, 100 lü siparişi vereceğim, yalnız gümrükten geçer mi kaygılarım var Smile
Big Grin 
Değerli tıraş severler merhaba, hepinizin yeni yılını kutluyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Benim için yılın ilk tıraşı başlamadan hüsranla sonuçlandı. Forumda da bahsedilen A101'e gelen içi pütürlü kaseden almıştım. Yılın ilk gününde denemek istedim ama sanırım bir yerde yanlış yaptım. Fırçanın düğümü yerinden çıktı.

Öyle anlaşılıyor ki, kasenin girinti ve çıkıntıları çok fazla. Dolayısıyla biraz fazla yıpranacağı için hassas fırçalara zarar verme meyili olabilir. Bu kase ile ilgili olumsuz bir kanaat dile getirmek istemiyorum, zaten forumda rağbet görüyor. Ama benim için şimdilik rafa kalktı. Kaseyi kullanan arkadaşların değerli yorumlarını da merakla bekliyorum.

Herkese keyifli tıraşlar...

11lmz3m.jpg
fo3kvc.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: