Günün Tıraşı (SOTD)
@sfenks komşum progress kullanıyorsanız 4-5 ayar aralığı diyebilirim.İnceleme için birkaç tıraş daha beklemeliyim. Smile
de te fabula narratur.!
sıhhatler olsun @Samet komşum firçanızı çok merak ettim
@yenikomsu sağolun komşum, fırça Saponificio Varesino. Serdar Bey tarafından incelemesi yapılmıştı bir zamanlar.
(03/01/2019, Saat: 22:31)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sfenks komşum progress kullanıyorsanız 4-5 ayar aralığı diyebilirim.İnceleme için birkaç tıraş daha beklemeliyim. Smile

Benzer olduğunu düşünürsek elimdeki Variant 4-5 anlamına da geliyor, biraz korkutucu seviyelere varıyor. Parker'ın aynı kafaya sahip diğer modellerinin yorumlarına göz attım ama herkes farklı farklı yorum yaptığı için kafamda net bir şey oluşmadı. İncelemenizi beklerim komşum, teşekkürler şimdiden.
2vxnev9.jpg

@marek Yaqi Highmountain Silvertip müthiş bir fırçaymış Smile 24 x 55 düğüm kuruyken bile yumuşacık, fazla esneme ve yüzde dağılma yapmıyor. İpeksi hissiyatlı, çok iyi su tutan, 10 saniye yüklemeyle 3 perdeye yeten de artan köpük yapan bir canavar resmen.

Sıhhatler olsun,
(04/01/2019, Saat: 10:03)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek Yaqi Highmountain Silvertip müthiş bir fırçaymış Smile 24 x 55 düğüm kuruyken bile yumuşacık, fazla esneme ve yüzde dağılma yapmıyor. İpeksi hissiyatlı, çok iyi su tutan, 10 saniye yüklemeyle 3 perdeye yeten de artan köpük yapan bir canavar resmen.

Sıhhatler olsun,

Sıhhatler olsun @ArdıçKatranı kardeşim. Smile
de te fabula narratur.!
2s0ya91.jpg
Yeni yılın ilk tıraşı keyifli geçti...yeni yılın hepimize tüm dünyaya Barış sağlık huzur ve bilinçli hamlelerle kötü gidişatlara müdahale etme yeteneği getirmesini diliyorum...Herkese Sıhhatler olsun
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
4pxz6x.jpg
Puma 89 6/8 Ustura
Simpson Chubby 2 Best Badger Tıraş Fırçası
Valobra Cologne Tıraş Sabunu
4711 Tıraş Kolonyası
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
@porsuk komşum sıhhatler olsun, sabunun kokusu nasıldır ? Merak edip almayı düşündüğüm bir sabun.
Teşekkürler. İlk kez kullandım. Ben Valobra'nın çubuk sabunun kokusunu daha çok beğeniyorum. Belki de ona alıştığım içindir. Onları anca bitirebildiğim için büyük sabunlarını hiç deneyememiştim. Farklı olsun diye kolonyayı deneyeyim dedim. Çubuk olanın kokusu büyüklerde Fougure olanda sanırım. Valobra'nın kokusu Taylor, Trumper gibi markalarda olduğu gibi parfüm kokusu değil de daha çok doğal, sabun gibi. Biraz limon gibi parfümü var, öncekiyle benzerlik de var. Kokusu parfüm olarak az. Hayvansal (tallow) bazlı sabunlarda özellikle Valobra'da farklı bir koku oluyor ama köpüğün kayganlığı-performansı daha iyi oluyor. En azından benim tercihim sabunlarda kremlerde genelde bu tür oluyor. Valobra yıllardır en sevdiğim sabunlardan. Sabun olarak çubukta da kaselide de fark yok.

(04/01/2019, Saat: 22:29)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @porsuk komşum sıhhatler olsun, sabunun kokusu nasıldır ? Merak edip almayı düşündüğüm bir sabun.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,800 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,459 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,391 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,820 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,271 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: