En Son Ne Aldınız ?
@Kepo
Floid ilk basta kokusu belki agır gelebilir ama bir sure sonra daha pudramsı tatlı bir kokusu vardır. Ayrıca hicbir aftershave de olmayan bir nemlendirme ozelligi var. Kuru ciltliyseniz farkını daha iyi anlarsınız diye dusunuyorum. Hayırlı olsun guzel urun almısınız.
Ben de bir süredir, tamamen kabuk atan semogue 1305 fırçamı verniklemek istiyordum. @dikdik_s komşum; biraz araştırınca çok fazla çeşit ve marka vernik olduğunu gördüm. Fırça sapı için uygun olanı ne tür olmalı sizce ?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Pek anlamam vernik mobilya işinden ama yatların ahşap kısımlarına kullanılan suya daha dayanıklı yat vernikleri var diğer verniklere göre pahalı olabilir fiyat olarak
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Yukarıdaki jaguar gibi direk ahsap'a direk yat vernigi dahil sentetik akrilik selulozik her turlu vernik olur.
Boyalı vs. bir yuzeyse, boyaya karsı daha guvenli olması acısından akrilik vernik kullanmanız onerilir. Sprey olanıda vardır, surmeli olanıda vardır. Surmeli kullanacaksanız, akrilikler selululozik gibi tiner istemez. Akrilik leri su ile inceltebilirsiniz. Fırca kullanırken ince siyah/kahve kıllı sentetik fırcaları kullanın, uygularken daha az fırca izi bırakıyor, akrilige daha uygun oluyor. İnce katlar halinde birkac kat uygulayın. Sprey olanı alırsanız da aynı sekilde fazla sıkıp akıtmadan ince olarak birkac kat uygulayın. Katlar arasında kuruması icin zaman verin.
Aklıma gelen oneriler bu sekil komsum.
Saygılar.

https://www.hepsiburada.com/motip-akrili...wPEALw_wcB

https://urun.n11.com/yardimci-malzemeler...lsrc=aw.ds

https://urun.gittigidiyor.com/ofis-kirta...818-2357-0
Cevaplar için teşekkür ederim. Saygılar.
(11/12/2018, Saat: 22:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kepo
Floid ilk basta kokusu belki agır gelebilir ama bir sure sonra daha pudramsı tatlı bir kokusu vardır. Ayrıca hicbir aftershave de olmayan bir nemlendirme ozelligi var. Kuru ciltliyseniz farkını daha iyi anlarsınız diye dusunuyorum. Hayırlı olsun guzel urun almısınız.
Bilgilendirme için teşekkürler üstadım. Bu açıklamadan sonra daha kuvvetli bir şekilde isabetli bir seçim yaptım dedim. Smile
DYMyN3.jpg

Ulus'a yolum düştü, Mass'a uğradım, dayanamadım bunları aldım;
-Wilkinson Sword Classic kaba basılı sabun *Elimde stick hali var ama bir de böyle deneyeyim dedim, kabı çevreleyen şeridi atmayıp üstüne yapıştırdım, bu arada kokusu da güzel keratanın. Smile*
-Wilkinson Aloe Veralı Normal Ciltler İçin Krem
-Dry Marka Şap
-Arko Stick Sabun(2 adet) ve onlara hak ettiği değeri vermek için kapaklı çelik kap
%40 indirimi görünce dayanamadım,kaptım bir tane

23f6842aa95d1fcf0428345a7e06bc70.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(13/12/2018, Saat: 11:34)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: %40 indirimi görünce dayanamadım,kaptım bir tane

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanirim ben de kayitsiz kalamayacagim kendisine Big Grin
İlk deneyimden sonra Sebamed'e pek ısınamasam da indirimdeyken dayanayıp aldım.

sb5ttc.jpg
zogoap.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: