En Son Ne Aldınız ?
hahaha, 1 sayfa yazar ablam, sertifikasından girer, sabun yapım tekniklerine kadar. Okurken gozu bozarsın yeminle Smile
(16/10/2018, Saat: 11:48)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Carianin mentollü tıraş sabununu amazon üstünden aldım.
Bu sefer kokusu güzel olmuş bence. Bitkisel yağ kokusu gitmiş. Mentol gelmiş. Memnun kalacağınızı umuyorum.

~SB
Herkese merhaba,

Barrister&Mann - Hallows, Maggard Razors'dan 15 günde geldi. Keyifli tıraşlarınız olsun.

23tgxue.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@Razorlazer
Bunu gordum de detayına bakmadıydım. Hallowen temalı falan oldugu icin balkabagı falan mı varmıs komsum.
(17/10/2018, Saat: 01:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Razorlazer
Bunu gordum de detayına bakmadıydım. Hallowen temalı falan oldugu icin balkabagı falan mı varmıs komsum.

Serdar Bey,

Balkabağı yok bildiğim kadarıyla, kokusunu da Boston'un bataklıklarından esinlenerek harmanlamışlar Smile Ben pek beğenmedim ama umarım performansı övüldüğü kadar vardır.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Edwin Jagger mentol ve sandalağacı tıraş sabunları ile aynı markanın preshave kremi...

Ürünleri aldığım http://www.macavalesi.com paketlemesi, hızlı müşteri ilişkileri ve nazik hediyesi ile çok gözüme girdi...
@Razorlazer
Yanıtın icin tesekkur ederim komsum. Ben kendimce uydurmusum iste hallowen falan gorunce belki bal kabaklıdır diye.
Koku tabi subjektif bir konu ama performansından memnun kalacaksındır. Zevkli tıraslarınız olsun.
(18/10/2018, Saat: 12:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Razorlazer
Yanıtın icin tesekkur ederim komsum. Ben kendimce uydurmusum iste hallowen falan gorunce belki bal kabaklıdır diye.
Koku tabi subjektif bir konu ama performansından memnun kalacaksındır. Zevkli tıraslarınız olsun.

Serdar Bey,

Dün akşam Hallows ile tıraş oldum, koku konusunda fikrim değişti biraz; köpüğü yüzümdeyken kakao, kara biber, nemli toprak kokusuna benzer bir kokuyu ayrı ayrı hissettim, hoşuma gitti...Sabunun kayganlığı oldukça iyi fakat SV ve MWF ile olduğum tıraşlara oranla jileti yüzümde daha fazla hissettim, tıraş sonrası hissiyatı da Wholly Kaw'ı arattı diyebilirim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@Razorlazer
Tebrik ediyorum, hisleriniz cok iyi. Sabunlar arası ince farkları cok guzel ayırt edip, farkları ozet olarak nokta atısı yaparak yazmıssınız.
Zevkli tıraslarınız olsun.
Yeni aldığınız ürünler tüm komşulara hayırlı olsun. Smile
  • 1 kutu Rapira Voskhod
  • 1 kutu Rapira Platinum Lux
  • 1 kutu Personna Platinum
  • 1 kutu Crystal Super Platinum
  • 1 kutu Personna Comfort Coated
Bugüne kadar cildime iyi gelen, beğendiğim tüm jiletlerin Platin kaplı olduğunu fark ettim. Hemen bugüne kadar kullanmadığım platin kaplı jiletleri de (bazı platin kaplı olmayan hınzırlar da araya karışmış Tongue ) sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Heyecanla tıraş gününü bekliyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: