En Son Ne Aldınız ?
@onurcakmak üstadım sağlıkla kullanın.
Yazı olmaması görüntü olarak iyi.
Herkese hayirli olsun
@onurcakmak

Link paylasabilir misiniz?
726fc3.jpg

Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun
Güzel günlerde kullanın

Proraso nun 3 silahşörleri tamam
Nivea mild versiyonu arayanlar
Ankara botanikecza dan bulabilir
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(12/10/2018, Saat: 19:06)raptiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese hayirli olsun
@onurcakmak

ürün bu olabilir komşum plastik sanırım bir ara bende incelemiştim bunları

https://s.click.aliexpress.com/e/tfT6CnI
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@onurcakmak komşum,
Güle güle iyi günlerde kullanın. Porselende Çin kesin daha kaliteli yapmıştır..

(10/10/2018, Saat: 13:26)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caria Mentollü tıraş sabunu çıkarmış. Kuru haliyle kokusu hoş. Bakalım sonuçları nasıl olacak.

Diğerleri lavantali, çamlı vs bakım sabunları.

d58983cc07e8baf7d0dc0121a6e19625.jpg

~SB

komsum çam kokusunu çok severim.Oyle bir tiras sabunu var mi bulabilecegim ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(12/10/2018, Saat: 18:59)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak üstadım sağlıkla kullanın.
Yazı olmaması görüntü olarak iyi.

Teşekkürler üstadım. Evet, bilhassa yazısız olmasını istedim.

(12/10/2018, Saat: 19:06)raptiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese hayirli olsun
@onurcakmak

Ben bu linkten aldım ancak fiyatı yükselmiş. https://tr.aliexpress.com/item/Durable-B...Title=true

(12/10/2018, Saat: 20:42)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ürün bu olabilir komşum plastik sanırım bir ara bende incelemiştim bunları

https://s.click.aliexpress.com/e/tfT6CnI

Bu değil komşum, ben seramik olanı aldım. Ama plastik veya çelik olan modelleri de mevcut. Hatta daha uygun fiyatlı.

(12/10/2018, Saat: 21:09)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak komşum,
Güle güle iyi günlerde kullanın. Porselende Çin kesin daha kaliteli yapmıştır..

Teşekkürler Tahir abi. Öyle ahım şahım bir kalitesi yok hatta bir kaç ufak hatası da var ama göze batmıyor. Ancak posta dahil 13 dolara -ki 8 günde geldi- fiyat / kalite olarak gayet uygun bence. TAbi fiyatı TL yazınca aynı aynı hissiyatı pek yaşamıyorsunuz malesef, o nedenle dolar olarak yorumladım Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(11/10/2018, Saat: 23:40)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm yeni alınan güzellikler hayırlı olsun. İyi zamanlarda kullanılsınlar.
@Efrasyab komşum, Variant çok iyi seçim olmuş. Memnun kalacaksınız bence.

sağol komşum ilk tıraşımı dün gece yaptım çok iyi bir alet sizin de tavsiyeniz etkili oldu teşekkür ederim.

ve tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olmasını dilerim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/10/2018, Saat: 00:20)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağol komşum ilk tıraşımı dün gece yaptım çok iyi bir alet sizin de tavsiyeniz etkili oldu teşekkür ederim.

ve tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olmasını dilerim.
Futur ayarları için agresif deniyor bunda da durum öyle mi en uç ayarda bile agresif mi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(13/10/2018, Saat: 00:29)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur ayarları için agresif deniyor bunda da durum öyle mi en uç ayarda bile agresif mi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

1. ayarda çocuk bile kendini kesemez, 34c den bile yumuşak hızlı tıraş için çok ideal bir kademe bence.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: