En Son Ne Aldınız ?
Ooo bu sene yılın transfer bombasını sen patlatmışsın Burak bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(07/09/2018, Saat: 14:27)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo bu sene yılın transfer bombasını sen patlatmışsın Burak bey hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Burak Bey'de maşallah 100 dönüm tarlaya bedel 2 blok apartmana bedel ürün var. Mükemmel ürünleri sürekli günün tıraşında görüyoruz. Şakası bi yana paha biçilemez ürün arşivi oluşmuştur kesinlikle. Harika bir duygu olmalı. İyi günlerde kullanır ve kullanıyordur umarım. Darısı başımıza Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(07/09/2018, Saat: 14:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burak Bey'de maşallah 100 dönüm tarlaya bedel 2 blok apartmana bedel ürün var. Mükemmel ürünleri sürekli günün tıraşında görüyoruz. Şakası bi yana paha biçilemez ürün arşivi oluşmuştur kesinlikle. Harika bir duygu olmalı. İyi günlerde kullanır ve kullanıyordur umarım. Darısı başımıza Smile

Nazar mı değdirsek?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herkese yeni urunleri hayirli olsun bugun neredeyse iyice umudumu kestigim sampleller geldi. Mayanin kokusu direk kolalı jelibon Smile

2cehhxk.jpg
(07/09/2018, Saat: 15:13)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazar mı değdirsek?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aman Allah korusun hocam. Nazar değmesin maşallah.. Smile

@GartBnx
Burak kardesim harika urunler hayırlı olsun.

@osaka23
Komsum TS harika sabunlar ama bu koku olayları adamların bir entresan. Birine kolalı jelibon demisin, oteki west indies nasıl.
(07/09/2018, Saat: 15:29)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese yeni urunleri hayirli olsun bugun neredeyse iyice umudumu kestigim sampleller geldi. Mayanin kokusu direk kolalı jelibon Smile

2cehhxk.jpg

Hayırlı olsun Komşum inşallah büyüklerinide alırsın. Malum artizan sabun almak çok zor

@osaka23
Komsum TS harika sabunlar ama bu koku olayları adamların bir entresan. Birine kolalı jelibon demisin, oteki west indies nasıl.

abi vetiver ve defne kokusunu baskın hissettim ben güzel bir koku ama öyle hafif değil yollayım birini sana Sleepy

(07/09/2018, Saat: 17:10)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Komşum inşallah büyüklerinide alırsın. Malum artizan sabun almak çok zor

teşekkür ettim ama artık alımlara ara verdim sabun olarak en azından Smile bir tane daha beklediğim var o kadar ondan sonra artık elimdekileri eritmem lazım Big Grin
(07/09/2018, Saat: 14:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burak Bey'de maşallah 100 dönüm tarlaya bedel 2 blok apartmana bedel ürün var. Mükemmel ürünleri sürekli günün tıraşında görüyoruz. Şakası bi yana paha biçilemez ürün arşivi oluşmuştur kesinlikle. Harika bir duygu olmalı. İyi günlerde kullanır ve kullanıyordur umarım. Darısı başımıza Smile

https://youtu.be/kdpoVvALNSw

Big Grin  Big Grin  Big Grin  komşum sen böyle deyince aklıma bu geldi
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@osaka23

Tamamdır komsum, sen biraz kullan, hosuna giden olursa bir haber verirsen, soyleriz tam boyundan. TS lerin kokularıyla ben anlasamadım. Yonlendirecek komsuların tecrubeleri ile hareket ederiz.
Tesekkurler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: