En Son Ne Aldınız ?
87_DD0_C99_2369_4452_BB3_A_710_B7_B7_E73_D4.jpg
İkeada eski fiyattan bulunca banyo dolabı aldım keza malzemeler çekmecelerden taşıyordu şimdi daha derli toplu oldu

f1aa1fa1cd1ead24667f03aec7d08714.jpg
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
@DenizKSK
Tallow Steel hayırlı olsun komsum.

@starex
Duzen harika olmus, eskiden cekmecede kenarda kosede dagınık saklı dururken, boyle bir arada gorunce yengemizin bir tepkisi oldumu Smile
(07/09/2018, Saat: 12:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DenizKSK
Tallow Steel hayırlı olsun komsum.

@starex
Duzen harika olmus, eskiden cekmecede kenarda kosede dagınık saklı dururken, boyle bir arada gorunce yengemizin bir tepkisi oldumu Smile
Yüzüne renk geldi gercekten
Big Grin Big Grin Big Grin

Bazı hanımlardan saklayıp kenar kose gizleyen, stogu sirkete yıgan arkadaslara ornek olsun, bakın dostlar gercek kimliginizi birikimlerinizi Starex komsum gibi birgun cesurca acıklayın, Geltirciyim ve pisman degilim deyin dostlar.

Hanıma afise edilecek koleksiyonun icine bir de not; İki kör tanıyorum, biri senden baskasını gormeyen ben, digeri beni gormeyen sen. Tongue
Haydi kıralım zincirlerimizi kim bizimle

nyvjb7.jpg
@starex üstat dolabın boşalma zamanı gelmiş Smile
yaşam bir zevktir
Şimdilik 8-10 de shavette falan, 3-5 sabun/krem, 2 fırça, 10a yakın losyon as ve derli toplu şekilde 25 kadar çeşit jilet henüz çok dikkatini çekmiyor. Parça parça aldığım için yavaş yavaş gözünü alıştırarak ilerliyorum Big Grin İleride ne olur ya da @starex hocam kadar olursa nasıl tepki verir kestiremiyorum.. Smile
Sadece sorun çıkarmaz herhalde düşünmekle yetinmekteyim ya ummakta Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(07/09/2018, Saat: 12:45)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex üstat dolabın boşalma zamanı gelmiş Smile
Zaten bu fiyatlara artık yeni alımlar hız keser, kendiliğinden erir
Fotoğraftan dikkatimi çeken en önemli detay, çevir-aç tarzı tıraş aletlerin daha fazla olduğu... Hayırlı olsun yeni dolabınız, güle güle kullanın komşum. Smile
Wolfman 0.74 dual comb,
Plisson boynuz sap,
Paradigm Ti

b0461ac814ba12a759bc408bc0df5a1a.jpg

GaRtBnX.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: