En Son Ne Aldınız ?
(02/09/2018, Saat: 01:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Severek kullandıgım long comb lara yeni bir arkadas geldi, yanına da kuzeni short comb u almıs. Kayhan komsuma huzurunuzda bir kere daha tesekkur ederim.

Hayirli olsun abi.
Bende Ayhan abiden gillette black beauty aldim. Cok temiz gorunuyor.
Kullanim oncesi wd 40 ile ve dental yag ile yagladim. Otoklavda sterilizasyon etmek icin bir yere biraktim.
Diyecegim su ki serdar abi istersen kullanmadan once yolla bana steril edip yollayayim sana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@KAYHAN
Komsum sagolasın. 3-4 tane severek kullandıgım long combum vardı ama short comb nedense almadıydım. Sayende set tamamlandı.

@turkoglum13
Komsum guzel oneri ve teklifiniz icin cok tesekkurler. Bir alet zaten yeni kaplandı ona birseye gerek yok. Otekisinide bende Nanikus komsumun verdigi medikal bir solusyon vardı ona atarım 2 dakika. Gerci yanlıs anlamayın ben mi pisim bilmiyorum ama, alıp direk kullandıgım cok makina oldu. Oyle cok titiz degilim herhalde. Atın olumu arpadan olsun, Turk uz biz bize bisey olmaz. Smile
(02/09/2018, Saat: 15:41)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
Komsum sagolasın. 3-4 tane severek kullandıgım long combum vardı ama short comb nedense almadıydım. Sayende set tamamlandı.

@turkoglum13
Komsum guzel oneri ve teklifiniz icin cok tesekkurler. Bir alet zaten yeni kaplandı ona birseye gerek yok. Otekisinide bende Nanikus komsumun verdigi medikal bir solusyon vardı ona atarım 2 dakika. Gerci yanlıs anlamayın ben mi pisim bilmiyorum ama, alıp direk kullandıgım cok makina oldu. Oyle cok titiz degilim herhalde. Atın olumu arpadan olsun, Turk uz biz bize bisey olmaz. Smile

Nasil isterseniz komsum.
Keyifli tiraslar dilerim.
Bu arada bende @KAYHAN komsuma cok tesekkur ederim.

(02/09/2018, Saat: 16:01)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasil isterseniz komsum.
Keyifli tiraslar dilerim.
Bu arada bende @KAYHAN komsuma cok tesekkur ederim.

İyi günlerde kullanın komşum
k6QZJ7.jpg

Farklı zamanlarda alınan ürünler bir arada; önceki Rockwell 6C, arkadaki ikiliden soldaki Maseto Porsuk fırça, sağdaki ise Razorock Sentetik fırça.
Maseto Porsuk fırçayı hem tavsiye eden hem de almamda vesile olan @GartBnx Burak Beye ve Razorock Sentetik fırçayı aldığım @PisPorsuk Ümit Bey'e tekrardan teşekkür ederim.

Bznoyp.jpg

Uzun zamandır almak istediğim Gillette Superspeed'i aldığım @KAYHAN Ayhan abime de çok teşekkürler. Hediyesi için de ayrıca teşekkürler.
(03/09/2018, Saat: 16:08)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farklı zamanlarda alınan ürünler bir arada; önceki Rockwell 6C, arkadaki ikiliden soldaki Maseto Porsuk fırça, sağdaki ise Razorock Sentetik fırça.
Maseto Porsuk fırçayı hem tavsiye eden hem de almamda vesile olan @GartBnx Burak Beye ve Razorock Sentetik fırçayı aldığım @PisPorsuk Ümit Bey'e tekrardan teşekkür ederim.

Uzun zamandır almak istediğim Gillette Superspeed'i aldığım @KAYHAN Ayhan abime de çok teşekkürler. Hediyesi için de ayrıca teşekkürler.
Ziya hocam tüm aldıklarınızı iyi günlerde kullanın,
@KAYHAN teşekkür ederim Ayhan Abi. Ankara'dan sevgi ve saygılar.
Ben artık hiçbişey almıyorum...
Jiletler, tutucular, sabun-kremler porsuk kılı fırça tmm,
Devir ekonomi devri arkadaşlar...
Ben de az önce bir bakayım dedim de fiyatı şimdiye kadar çok artmamış birkaç ürün de artık dayanamamış ve %30-40 zamla buluşmuşlar.

Devir ekonomi devri vesselam. Elimde fazladan alinmis, çok az ya da hic kullanilmamis onca ürün ve alet vardi zaten. Sira gelmemis diye satsam diyorum, ama yenisini almak mümkün değil diye her hafta yenilerden birini açıp sanki hala birşeyler alabiliyormuş gibi bir süre daha pembe gozluklerimi takacağım.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ciddi anlamda radikal bir sabun. Çok farklı, karakteristik bir kokusu ve yapısı var. Yağ oranı bana göre bir kaç tık fazla. Suyu kesinlikle seven bir yapıda. Tıraş sırası ve sonrası performansı üst düzeyde. İleri seviyedeki tıraş severlerle çok daha iyi anlaşacaktır fikrimce. Ancak ne yazık ki şu son döviz kurlarından sonra f/p oranı oldukça düşük seviyelerde. Ve bir de bu sabun kışlık Big Grin
pnAJ3n.jpg
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: