En Son Ne Aldınız ?
(30/08/2018, Saat: 22:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex
Gul kokuları buraya kadar geldi komsum. Zevkli tırasların olsun.
Sağolun Serdar bey . İyi akşamlar.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(30/08/2018, Saat: 17:21)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahmin ettiğiniz üzere Bulgaristan ganimetleri 3a7f8cfdb62be40564cc57d3485c0511.jpg
@starex hocam iyi günlerde kullanın.. Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Razorus'dan aldığım Parker 64S ve yanında hediye Zaza Platinium. Noyan Bey ile dün 1 saat telefonda görüştük. Çok güzel görüşme oldu. Sağolsun kendisi çok yardımcı oldu, ilgilendi. Hiç sıkılmadan beni dinledi ve bana kendi bilgilerini kattı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Yanında gönderdiği hediye Zaza jilet içinde ayriyeten teşekkürler.
Gerçi Zaza'nın klasik kırmızı kutu olanı jiletten bir hayır görmedim ama inşallah bunda görürüz. Parker 64S uzun kullanımdan sonra bir değerlendirme konusunu da açacağım.
eknb10.jpg
(31/08/2018, Saat: 16:47)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus'dan aldığım Parker 64S ve yanında hediye Zaza Platinium. Noyan Bey ile dün 1 saat telefonda görüştük. Çok güzel görüşme oldu. Sağolsun kendisi çok yardımcı oldu, ilgilendi. Hiç sıkılmadan beni dinledi ve bana kendi bilgilerini kattı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Yanında gönderdiği hediye Zaza jilet içinde ayriyeten teşekkürler.
Gerçi Zaza'nın klasik kırmızı kutu olanı jiletten bir hayır görmedim ama inşallah bunda görürüz. Parker 64S uzun kullanımdan sonra bir değerlendirme konusunu da açacağım.

Güle gülen kullan @ziyanınjileti
Hayırlı olsun yeni ürünler

@ziyanınjileti @ziyanınjileti
Burak hocam @ fonksiyonu iptal..

(31/08/2018, Saat: 17:02)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle gülen kullan @ziyanınjileti
Hayırlı olsun yeni ürünler Smile

@ziyanınjileti @ziyanınjileti
Burak hocam @ fonksiyonu iptal.. Smile

Sistem beni görmemezlikten geliyor. Smile
Teşekkür ederim Caner hocam, daha güzelleri sizin olsun.
a3127a9723afd509712e1bb245879085.jpg

Proraso time...

Proraso nun sabublarından pek memnun kalmamıştım ama mentollü ile birlikte kremlerini bayağı beğendim. Şimde de aloe veralıyı deneyeceğim. Balmları ise bayağıdır favorim. Daha önce yeşil çaylıyı denemiştim şimdi aloe+e vitaminliyi aldım. Bir de seyahat boy köpüğünü aldım seyahat durumları için, yalnız bayağı minik bi şeymiş Smile

Hızlı sevkiyat için Razorus’a ayrıca teşekkürler
(01/09/2018, Saat: 15:33)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso time...

Proraso nun sabublarından pek memnun kalmamıştım ama mentollü ile birlikte kremlerini bayağı beğendim. Şimde de aloe veralıyı deneyeceğim. Balmları ise bayağıdır favorim. Daha önce yeşil çaylıyı denemiştim şimdi aloe+e vitaminliyi aldım. Bir de seyahat boy köpüğünü aldım seyahat durumları için, yalnız bayağı minik bi şeymiş Smile

Hızlı sevkiyat için Razorus’a ayrıca teşekkürler

Hayırlı olsun, Tespitinize katılıyorum.

Proraso’nun sabunları bitsin diye kremleri de bitmesin diye gözlerinin içine bakarım her zaman. Kremleri çok daha verimlidir.
(31/08/2018, Saat: 15:26)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex hocam iyi günlerde kullanın.. Smile

Eksik olma komşum daha iyileri sizin olsun
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Severek kullandıgım long comb lara yeni bir arkadas geldi, yanına da kuzeni short comb u almıs. Kayhan komsuma huzurunuzda bir kere daha tesekkur ederim.
24yp8i9.jpg
(02/09/2018, Saat: 01:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Severek kullandıgım long comb lara yeni bir arkadas geldi, yanına da kuzeni short comb u almıs. Kayhan komsuma huzurunuzda bir kere daha tesekkur ederim.
Serdar hocam iyi günlerde kullanın ve sergileyin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: