En Son Ne Aldınız ?
kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sabunlar Antalya'dan. Donyağı bazlılarmış.

c19ef5e572438d29a1e334d6c02099d6.jpg
12a668010519f5313658657ce6b8a438.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum sabunları deneyebildiniz mi? Sipariş verelim mi uzak mı duralım?
Komşum ben unutmuştum, iyi hatırlattın. @kokopelli sabunları denediyseniz şöyle bir detaylı görüşlerinizi bekliyoruz komşum.
(29/08/2018, Saat: 09:46)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sabunları deneyebildiniz mi? Sipariş verelim mi uzak mı duralım?

(29/08/2018, Saat: 10:59)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben unutmuştum, iyi hatırlattın. @kokopelli sabunları denediyseniz şöyle bir detaylı görüşlerinizi bekliyoruz komşum.

Sabunları bir süredir deniyorum. Kayganlık iyi ancak köpük hacminde ve koruyuculukta iyileştirmeye açık bir iki nokta olduğunu düşünerek bulgularımı ve beklentilerimizi sabunların üreticisi olan Urçun Bey'le de paylaştım. Urçun Bey aktif olarak bu konuyla ilgileniyor ve bu tespitleri göz önünde bulundurarak formülasyonu biraz daha değiştireceğini belirtti. Yeni sabunlar çıkınca tekrar deniyor olacağım. Dilerseniz bu yeni formülasyonu bekleyelim derim.
Firma sahibini forumumuza davet etseydiniz komşum üye olursa beklentilere daha iyi cevap verebilir diye düşünüyorum, dünyadaki diğer tıraş sabunu üreticilerinden esinlenebilir, birde hangi matbaa ile çalışıyorsa düzelttirsin traş sabunu değil tıraş sabunu olması gerekiyor yazının  Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(29/08/2018, Saat: 12:18)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firma sahibini forumumuza davet etseydiniz komşum üye olursa beklentilere daha iyi cevap verebilir diye düşünüyorum, dünyadaki diğer tıraş sabunu üreticilerinden esinlenebilir, birde hangi matbaa ile çalışıyorsa düzelttirsin traş sabunu değil tıraş sabunu olması gerekiyor yazının  Big Grin
Aynen benim de ilk takıldığım konu o oldu.. Smile
Ürüne bakışım değişti o yazım hatası yüzünden..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/08/2018, Saat: 12:20)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen benim de ilk takıldığım konu o oldu.. Smile
Ürüne bakışım değişti o yazım hatası yüzünden..

işin ilginç tarafı bizim arko da benzer baskı hataları var googla arko tıraş sabunu yazıp görsellerde arattığımda bazılarında berber traş sabunu yazısını görmek hala mümkün belki eski belki yeni bilemiyorum kimisinde de berber tıraş sabunu yazıyor
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Cella ve denemediğim birkaç jileti rica ettim Mustafa beyden, güzel bir şekilde paketleyip göndermiş sağolsun..13e17a83cb558dbb1b571cfcc69c9bd0.jpg

(29/08/2018, Saat: 11:59)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunları bir süredir deniyorum. Kayganlık iyi ancak köpük hacminde ve koruyuculukta iyileştirmeye açık bir iki nokta olduğunu düşünerek bulgularımı ve beklentilerimizi sabunların üreticisi olan Urçun Bey'le de paylaştım. Urçun Bey aktif olarak bu konuyla ilgileniyor ve bu tespitleri göz önünde bulundurarak formülasyonu biraz daha değiştireceğini belirtti. Yeni sabunlar çıkınca tekrar deniyor olacağım. Dilerseniz bu yeni formülasyonu bekleyelim derim.

Anladım komşum. O zaman yeni sabunları beklemekte yarar var. Teşekkür ettim. Smile

(29/08/2018, Saat: 12:18)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firma sahibini forumumuza davet etseydiniz komşum üye olursa beklentilere daha iyi cevap verebilir diye düşünüyorum, dünyadaki diğer tıraş sabunu üreticilerinden esinlenebilir, birde hangi matbaa ile çalışıyorsa düzelttirsin traş sabunu değil tıraş sabunu olması gerekiyor yazının  Big Grin

Forumumuza üyeler zaten. Yanlış hatırlamıyorsam @CoolBarn nickli üyemiz sabunların üreticisi olması lazım.

@FearOfATG yeni ürünleriniz hayırlı olsun, güe güle kullanın Caner hocam. Smile
(29/08/2018, Saat: 16:38)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG yeni ürünleriniz hayırlı olsun, güe güle kullanın Caner hocam. Smile

Dener denemez bir geri dönüş mesajı atarım kısmetse. Smile Cella için ilk izlenim beklediğim gibi değil daha doğrusu ben badem kokusu diye düşünüyordum hep onu ama bu resmen badem özü kokuyor. Köpük hali nasıl kokar deneyip göreceğiz.. Smile

Eşimin evlilik yıldönümü hediyesi ilk porsuk fırçam Cool
2hn42rs.jpg
Yanındaki de razorus'un hediyesi.
Nedir, ne değildir?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: