Doğum Günleri
(19/06/2018, Saat: 14:10)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğum gününüz kutlu olsun komşum @ziyanınjileti

(19/06/2018, Saat: 15:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nice seneleri mutlu huzurlu gecirmeniz dilegimle.

(19/06/2018, Saat: 15:25)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti Doğum Gününüz kutlu olsun! Sağlıklı, huzurlu nice yeni yaşlara.

Çok teşekkür ederim üstatlarım. =)
@kalantorxl komşum huzurlu ve bereketli bir ömür geçirmeniz temennisiyle, doğum gününüz kutlu olsun...
Smile 
(10/08/2018, Saat: 07:23)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kalantorxl komşum huzurlu ve bereketli bir ömür geçirmeniz temennisiyle, doğum gününüz kutlu olsun...

@Samet komşum çok teşekkür ediyorum sağolun.
Nice mutlu yeni yaşlara @kalantorxl komşum. Doğum Gününüz kutlu olsun!
(10/08/2018, Saat: 20:12)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nice mutlu yeni yaşlara @kalantorxl komşum. Doğum Gününüz kutlu olsun!

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim @Niko komşum sağolun.
Abim Doğum günün kutlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(10/08/2018, Saat: 22:57)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abim Doğum günün kutlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim Caner. Uzun zamandır görüşemedik yakın zamanda bir fırsat yaratalım.
@kalantorxl komşum, doğum günün kutlu olsun. Gönlünce nice senelere.
Nedir, ne değildir?
(10/08/2018, Saat: 23:05)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kalantorxl komşum, doğum günün kutlu olsun. Gönlünce nice senelere.

@ismailinbiri komşum iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum sağolun.
Nice senelere, sevdiklerinizle beraber huzurlu gecirmeniz dilegiyle komsum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,745 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,285 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: