En Son Ne Aldınız ?
(14/07/2018, Saat: 15:50)hidalgo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Almanya'da arkadaşım var.Tras ürünleri olarak neler isteyebilir ve posta yoluyla yollamasini rica ederim.Yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tabac ürünleri var ayrıca impada mevcut
Pitralon AS ler özellikle Classic ve polar olanı tavsiye ederim
Speick ürünleri var impada bazı çeşitleri mevcut tıraş dışı olarak deo sunu tavsiye ederim
Sir irish mosh ürünleri mevcut

Bu ürünleri Müller - rossman... vs bulabilir
nani kus komsumun dediklerini rossmanlarda rahatcaa buluyorsun.ekstra olarak bremende koyun sutlu ve siyah birali tiras sabunu satiliyordu,aldik bakalim henuz deneyemedim.
20. günde ulaştı paketimiz.
1ELp3Y.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(16/07/2018, Saat: 17:30)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20. günde ulaştı paketimiz.
1ELp3Y.jpg

Komşum güzel günlerde kullanın. Maggard’ın size özel kampanya falan yapması gerekiyor bence artık Smile
Annelerimizin dondurma kabına sarma, dolma kattığı gibi @impaticaret Mustafa Bey de Edwin Jagger kutusuna benim jiletleri katıp göndermiş. Gereksiz yere bir mutluluk ve sevinç yaşamıştım, taaa ki kutu içerisinde sipariş ettiğim jiletler bana gülümseyene kadar...m08.gif

Şaka bir yana teşekkür ederim Mustafa Bey... Smile

29gmtch.jpg
En son impa siparişim 24 saatte teslim aldım.Çok kaliteli , jilet tutuşunu beğendim. Futur un yerini alabilecek mi görücezSmile

2w7ldzq.jpg
Merkur Sledgehammer. (Yurtdışından aldım)
Antonio Puig Quorum Men EDT & AS...

11adad1fb29829d63a6e9da85d56b773.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Arkodan sonra denemek için Tabac Original çubuk sabun
Stok için Polsilver, denemek için Personna Comfort ve Crystal jilet
d228efc61926f2414bd5092ec02ca5c4.jpg

GaRtBnX.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: