En Son Ne Aldınız ?
ve sonunda Maseto teşrif etti ... Big Grin

09925689ab52bd122ff66afdc5f60fbf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(06/06/2018, Saat: 17:48)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ve sonunda Maseto teşrif etti ... Big Grin

Son zamanlarda gördüğüm en güzel knot lardan biri. Güle güle kullanınız. Ebay den mi aldınız?
@Alp83
Cella cok guzel bir balm, zor zamanlarda cok guzel yatıstırma etkisi var. Hayırlı olsun.

@PisPorsuk
Kardesim hayırlı olsun. Maseto harika bir knot. Belki sevdalıları kızacak ama, Simpson un best knotlarını tokat manyagı yapacak derecede kalite kıllar.
@pisporsuk komşum sağlıkla kullanın . Hiç üzmeyecek çok seveceksiniz masetoyu..
@PisPorsuk komşum güle güle kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@PisPorsuk üstadım güle güle kullanın, güzel bir fırça.

Masetolarda, kıl uzunluğu (loft) imalatı itibariyle bir hayli kısa. Mancınık gibi sağa sola köpük sıçratma ve köpüğü iyi hapsedememe durumu olabilir. Ben benimkinin düğümünü söküğüp, neredeyse görünecek şekilde en yukarıya çıkardım bu durumu biraz iyileştirmek için. Siz de böyle bir operasyon düşünebilirsiniz.

85e0fecaa40b4392c6cd7f408ff0adad.heic
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(06/06/2018, Saat: 17:48)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ve sonunda Maseto teşrif etti ... Big Grin

09925689ab52bd122ff66afdc5f60fbf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Komşum iyi günlerde kullanın fırçanızı...
Nereden temin ettiniz acaba?
Selamlar...
HoL2pvM.png
(07/06/2018, Saat: 04:09)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi günlerde kullanın fırçanızı...
Nereden temin ettiniz acaba?
Selamlar...

@kral arthur, @onurcakmak, @-mali, @Nani Kuş, @dikdik_s, @izbe teşekkürler komşular daha güzelleri sizlerin olsun
Fırçayı yurdışında ki bir arkadaşım aldı ebay'den benim için sağolsun, var olsun

@onurcakmak üstadım bir süre kullanıp kendileriyle anlaşıp anlaşamadığımza bakacağız artık, knot la ilgili bahsettiğiniz operasyonu ben kesin beceremem ama ekspertizliğinize başvurabilirim ileri ki zamanlarda belki Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Yeni alınan ürünleriniz hayırlı olsun komşularım... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: