En Son Ne Aldınız ?
(02/06/2018, Saat: 21:47)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum teşekkür ederim.Forumda dediğimiz gibi ''daha güzelleri senin olsun.'' Smile

Teşekkür ederim.
Yalnız Başak sentetik fırça çok şık, kılları ise çok canlı duruyor. Extrashaving.com'da fotoğrafları olmadığı için görememiştim, sayenizde görmüş oldum. Smile
(02/06/2018, Saat: 21:50)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim.
Yalnız Başak sentetik fırça çok şık, kılları ise çok canlı duruyor. Extrashaving.com'da fotoğrafları olmadığı için görememiştim, sayenizde görmüş oldum. Smile

Yanlış anlaşılma olmaması için yazma ihtiyacı duydum ..
Arkadaşın fırçası Başak sentetik değil. Sentetiği gayet sıradan bir fırça ama bu yeni geld, white boar . S.o.c. ile aynı kılı kullandığı için B.O.C. lakabını taktı arkadaşlar Smile
Pazartesi siteye eklerim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(02/06/2018, Saat: 22:05)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlaşılma olmaması için yazma ihtiyacı duydum ..
Arkadaşın fırçası Başak sentetik değil. Sentetiği gayet sıradan bir fırça ama bu yeni geld, white boar . S.o.c. ile aynı kılı kullandığı için B.O.C. lakabını taktı arkadaşlar Smile

Cahilliğime verin Mustafa Bey, ben de direk o tıraş fırçası zannetmiştim. Şuan yeni öğrendim. Bilgi vermeniz çok iyi olmuş, mesajıma istinaden yanılanlar olabilirdi. Teşekkür ederim. Smile
Mustafa Hocam yazmış benden önce .Sağolsun. Smile Smile
de te fabula narratur.!
Yumm yumm! S.O.C. tadında Başak fırça! Sepet kurulacak, kur!

(Askerde iki kademeli bir komut vardı. Tüfek catilacak (tüfekleri kenetlemek için hazır ol), çat (kenetle, ki mola sirasinca güvenle ayakta duran, üç tufekten olusan bit çatı kurulmuş olsun))

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/06/2018, Saat: 22:05)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlaşılma olmaması için yazma ihtiyacı duydum ..

@impacaret, Mustafa Bey B.O.C. fırçanın knot ve loftu nedir? Bilgi verebilir misiniz?
(04/06/2018, Saat: 00:06)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impacaret, Mustafa Bey B.O.C. fırçanın knot ve loftu nedir? Bilgi verebilir misiniz?

Başak, Lider, Temizel v.b. fırçalarda knot ve loft ölçüsünü biz "Nasip" olarak tanımlıyoruz. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(04/06/2018, Saat: 10:35)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başak, Lider, Temizel v.b. fırçalarda knot ve loft ölçüsünü biz "Nasip" olarak tanımlıyoruz. Big Grin

@cihankeskin Üstat o konuda hem fikirim. Amacım yaklaşık değer almaktı Mustafa Bey'den.

(04/06/2018, Saat: 00:06)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impacaret, Mustafa Bey B.O.C. fırçanın knot ve loftu nedir? Bilgi verebilir misiniz?

Nasip Loft : 60mm
Nasip Knot : 27-28mm
Nasip toplam uzunluk : 122mm

Cihan Bey'e gönderme olsun Smile
Firmada ölçü bilgisi olmadığından kumpas ile ölçüm sonuçlarımı yazdım.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(04/06/2018, Saat: 12:42)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasip Loft : 60mm
Nasip Knot : 27-28mm
Nasip toplam uzunluk : 122mm

Cihan Bey'e gönderme olsun Smile
Firmada ölçü bilgisi olmadığından kumpas ile ölçüm sonuçlarımı yazdım.

Üstadım bu nasip loft ve knot kelimelerini sözlüğümüze eklemeliyiz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: