Günün Tıraşı (SOTD)
ERASMIC
Permasharp
Gillette Travel Tech
Yves Rocher AS

Erasmic çok başka Cool
Proraso Preshave Eucalyptus
Banat fırça
Astra super platinum
Merkur 34C
Proraso Eucalyptus New Sabun
Nivea Extreme Comfort Balsam

Banat fırçadan çok umutlu değildim ama Gratis'te 4.25 TL fiyatı görünce hemen atladım Smile Yanına 9.75 TL verip Nivea Extreme Comfort Balsam aldım. Ve bu akşam olduğum tıraşımda denedim.

Banat beni oldukça şaşırttı. 3 perde için rahatlıkla köpük elde ettim. Üstüne 1 perdelik te köpük heba oldu Smile

Merkur 34C rahatlığı, Proraso ferahlığı ile beraber 3 perde ve çok ufak bir yerde, benden kaynaklanan bir hata ile olmuş bir kanama dışında, tahrişssiz ve sinek kaydıya yakın tıraş oldum. Balsam ise active comforttan daha fazla hoşuma gitti. Nemlendirmesi oldukça iyi, kokusu ve fiyatı tatminkar.
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
- dorko solingen 6/8 ustura
-füme lavantalı sabun
- şap
-gilette balsam
-bebak acıbadem sütü
- rodeo 602 fırça
son olarak ellere tütün kolonyası ile traş ta mutluson...
Arko kase tıraş sabunu
Topaz Jilet (Bundan vazgeçemeyeceğim sanırım)
Arko tıraş kolanyası
Füme Balsam
Erdekte yazlıktayım, tıraş olmam lazım. Berber 5 lira istiyor sakal tıraşına. Özellikle hiçbirşey getirmedim yanımda.Confused

Birazdan çıkıp tıraş malzemeleri bakınacağım. Amaç 5 tl altına tıraş olmak, keyifli bir deneyim olacak.Smile

Bakalım neler çıkacak karşıma.Huh

Muhtemelen arko ve yumayla kanka olcaz bu hafta.Idea

Sonuçlar için izlemeye devam edin.....Wink

Az sonra...Cool

Big GrinBig GrinBig Grin
Hocam adres verin "ilk yardım tıraş çantası" yollayalım Big Grin

(04/07/2012, Saat: 20:49)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erdekte yazlıktayım, tıraş olmam lazım. Berber 5 lira istiyor sakal tıraşına. Özellikle hiçbirşey getirmedim yanımda.Confused

Birazdan çıkıp tıraş malzemeleri bakınacağım. Amaç 5 tl altına tıraş olmak, keyifli bir deneyim olacak.Smile

Bakalım neler çıkacak karşıma.Huh

Muhtemelen arko ve yumayla kanka olcaz bu hafta.Idea

Sonuçlar için izlemeye devam edin.....Wink

Az sonra...Cool

Big GrinBig GrinBig Grin
Ilk yer seyyar satıcı.
WS DE var adamda 10 lira oha diyorum almiyorum ama şansa bak arasam kesinlikle bulamam. Big roc icin de 5 lira istiyor. Lider orta boy firca da 5 lira. Arko sabun da var toplayip donsem mi dedim ama 5 lira toplam limit, aramaya devam.
(04/07/2012, Saat: 21:11)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk yer seyyar satıcı.
WS DE var adamda 10 lira oha diyorum almiyorum ama şansa bak arasam kesinlikle bulamam. Big roc icin de 5 lira istiyor. Lider orta boy firca da 5 lira. Arko sabun da var toplayip donsem mi dedim ama 5 lira toplam limit, aramaya devam.

WS'nin fiyatı iyi sayılır hocam en ucuz metro markette 9 lira
Dostum mesele o değil ilk bulduğum tezgahta WS var. Ankarada bulamamış internetten almıştım zamaninda ona sasirdim. Bu arada plastik kutulu yumaya 6 lira isteyip 5 e bıraktılar az once. Big Grin

Temizel fırça aldım 1,5 tl
Arko sabun aldım 1 tl
Astra yesil aldim 5 li 0,75 tl
1,75 kaldı makina için. Işim zor gorunuyo.
yav al geç işte WSyi...
dandik dandik sonra kullanmayacağın makinelere para verme...
seyahat makinen olur işte....
kızdırma beni Big Grin
(04/07/2012, Saat: 21:40)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum mesele o değil ilk bulduğum tezgahta WS var. Ankarada bulamamış internetten almıştım zamaninda ona sasirdim. Bu arada plastik kutulu yumaya 6 lira isteyip 5 e bıraktılar az once. Big Grin

Temizel fırça aldım 1,5 tl
Arko sabun aldım 1 tl
Astra yesil aldim 5 li 0,75 tl
1,75 kaldı makina için. Işim zor gorunuyo.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,751 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,206 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,377 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,568 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,814 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,262 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: