En Son Ne Aldınız ?
Halbuki boş bir umutla ve tamamen kayıp gözüyle bakarak basmıştım "sipariş ver" butonuna...
Bugün posta kutusunda görünce inanamadım.
Sen kalk Kanada'nın Gatineau bölgesinde üret sabunu sonra ABD Adrian-Michigan'a gönder, ardından 12 günde okyanusları takipsiz kargoyla aşsın gelsin. Şu an çocuklar gibi şen hissediyorum. Baya baya sevindim yahu Big Grin
Benim için süper bir hafta başlangıcı oldu. Sendrom falan kalmadı.

VD2GDR.jpg
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK hayırlı olsun komşum, güle güle kullanın. Smile
Yurt dışından sipariş vermenin aslında bir diğer keyifli yanı da unuttuğunuz, aklınızda olmadığı bir anda kargonun gelip sürpriz yapması oluyor.
Önceki mesajlar uçmuş.

P. 160 hafiften yanma yaptı ama kızarıklık ve tahriş olmadı.

105s32g.jpg

15pmver.jpg
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(28/05/2018, Saat: 12:55)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halbuki boş bir umutla ve tamamen kayıp gözüyle bakarak basmıştım "sipariş ver" butonuna...
Bugün posta kutusunda görünce inanamadım.
Sen kalk Kanada'nın Gatineau bölgesinde üret sabunu sonra ABD Adrian-Michigan'a gönder, ardından 12 günde okyanusları takipsiz kargoyla aşsın gelsin. Şu an çocuklar gibi şen hissediyorum. Baya baya sevindim yahu Big Grin
Benim için süper bir hafta başlangıcı oldu. Sendrom falan kalmadı.

VD2GDR.jpg

Komşum kargo ücreti ile beraber 30 doların altında miydi alışveriş.Bende aynı siteden rockwell 2c siparişi vermek istiyorum. Kargo dahil 37.03 dolar tutuyor . Gümrüğe takılır mı acaba ?
(01/06/2018, Saat: 15:22)Fermanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kargo ücreti ile beraber 30 doların altında miydi alışveriş.Bende aynı siteden rockwell 2c siparişi vermek istiyorum. Kargo dahil 37.03 dolar tutuyor . Gümrüğe takılır mı acaba ?

hocam merhaba ben yurtdışından ürün alacağım zaman her zaman gümrüğe takılacağını düşünüp ona göre alıyorum fiyatta kargo dahil fiyat değil kargo hariç fiyata gümrük sınırı var diye biliyorum Smile
Merhaba yaklaşık 1 ay önce 45 euro değerindeki alışverişim gümrüğe takılmadı Big Grin
(01/06/2018, Saat: 15:24)Fermanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kargo ücreti ile beraber 30 doların altında miydi alışveriş.Bende aynı siteden rockwell 2c siparişi vermek istiyorum. Kargo dahil 37.03 dolar tutuyor . Gümrüğe takılır mı acaba ?

Evet komşum doğrudur. 16,80$'a gelmişti bana kargo dahil.
"A Samurai always wears two swords."
Sabah sabah İmpa Ticaret....
346f454166e2dfc5e27f1b1e80fe727f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
@marek yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, güle güle kullanın.
@ziyanınjileti komşum teşekkür ederim.Forumda dediğimiz gibi ''daha güzelleri senin olsun.'' Smile
de te fabula narratur.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: