Takım Elbise ve Özel Gün
Şu paça modasına ısınamadım bi türlü. Komşumuz hepsinden daha şık ve klas olmuş. Tebrik eder hayatının geri kalanında başarılar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Ben de aynı düşüncedeyim. Jilet gibisin kardeşim. Hayırlı olsun tekrar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Tebrik ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Tekrardan siz değerli büyüklerine teşekkür ediyorum. Beni onurlandırıyorsunuz :)
Tebrik ederim.
Helal olsun kardesim sana, komsularımın dedigi gibi jilet olmusun.
Su kısa paca olayını futbolcularmı cıkardı kim cıkardı bilmiyorum ama makinede sıcak suda yıkanıp cekmis gibi pantalonu giyip, altına corapsız o klasik ayakkabıları rahatsız sekilde giymeyi cidden anlayamıyorum. Gelip gecici bir moda olarak tarihte yerini alması dilegiyle.
Mezuniyetin tekrar kutlu olsun komsum. Nice basarılarını kutlamak dilegiyle.
Palace on numara beş yıldız derler ya o derece kardeşim
Kısa paça olayına gelirsek.. Moda yarışmasında jürilik yapan iki tane gay in, gençliği böyle etkilemesini anlıyamıyorum.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maşşalah kardeşim arkadaşlarına da takım elbise nasıl giyilir dersi vermişsin . Tebrik eder İstikbal’in parlak olsun .
Adam gibi takım giyen bir genç arkadaşımızı görmek hakikaten mutluluk verici. Mezuniyetin hayırlı olsun @Palace komşum...
Tüm büyüklerime teşekkür etmekle beraber başlığın içerisinde "Takım elbise" geçtiği için soruyorum,

Fotoğrafta sağ kola takılmış olan gömleğin üzerindeki halka nedir? Sadece aksesuar mı yoksa bir işlevi var mı?

Yelekten sarkan zincir saatin zinciri mi?

Bir de bu tür gömleklere ne deniyor?

Son olarak, bu şekilde giyinip gezsek bir asır öncesinin giyimi olduğu anlaşılır mı? :)

1269t11.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım elbise, kravat, gömlek vs. önerisi Viyaduk 16 21,779 12/07/2015, Saat: 12:39
Son Yorum: korgunv
  "ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı - Foruma özel kampanya BigHillMe 12 24,185 05/10/2013, Saat: 11:45
Son Yorum: kizilat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: