"ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı - Foruma özel kampanya
arkadaşlar 289 liradan başlayan fiyatlarla
oldukça kaliteli visco yatak alma imkanı mevcut
firmanın ürünlerini aldım beğendiğim için
ilgilenenlere link veriyorum

http://www.kargibi.com.tr/

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Kargibi-Yatak__u281342

ölçüler : 90x190 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x190 cm, 150x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm
(Forum üyelerine özel ölçülerin üretimi sağlanabilir.)

Alıntı:*Yataklarımızı özel rulolama makinelerimizle rulolar kargolarız ; kolaylıkla taşınır ve odanıza rahatlıkla girdirebilirsiniz.
1- En geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak kapınıza teslim edilir.
2- Tüm Türkiye' ye ücretsiz kargo ve kapıda nakit ödeme imkanı.
3- Ürünlerimiz fabrika çıkışlı faturalı ve 2 yıl garantilidir.
4- Kredi kartına taksitlendirme yapılabilir. Kampanyalarımız devam edecek ve sürekli olarak buradan bilgilendirilmesi yapılacaktır.
5- Ayrıca "onderaslan@kar-as.com" adresimdende bana ulaşabilirsiniz. Telefonla ulaşmak isteyenler PM'den mesaj attığında numaramı verebilirim.

Yılların yaycısı ve yatakcısı KAR-AS, online satışa başlayarak Kargibi ile yataklarını çok cazip fiyatlarla sizlere sunuyor.

Nasıl Faydalanabilirim ?
Bu fırsat ile Visco Plus tam ortopedik yataklardan dilediğinizi satın alıyor olacaksınız.
Tüm Türkiye’ye kargo ücreti kampanya fiyatına dahildir.
Teslimat bilgilerinizi satın alma işlemi sırasında sisteme gireceğiniz için sonrasında ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Forum üyesi olduğunuzu belirtmenize gerek yoktur, sistemlerimizden biz sizi tanırız, hediye ViscoPedic yastık göndeririz.
sanalpazar ile alışverişiniz tamamlandığında tarafınıza e-posta ile bilgilendirileceksiniz veya Kargibi sitemizden de alış-verişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dizaynı NASA tarafından yapılan milyonlarca açık hücreden oluşan özel visco süngerden oluşur. Bunun yanında 5 farklı bölgeli Paket Yay sistemi ile vücudunuzun her bölgesine ayrı ayrı destek sağlar. Visco sünger ve paket yay sistemlerinin kombinasyonu ile başka hiç bir sistemde bulunmayan tam ortopedik özelliğine kavuşur. Paket Yay sisteminde her bir yay kendi içinde bağımsız hareket ettiği için partnerler yataklarında uyurlarken dönüşlerinde birbirlerinin hareketlerinden etkilenmezler. Piyasada kullanılan sıradan yayların sırt, bel, boyun ve eklem bölgelerine yapmış olduğu olumsuz basınçlar, paket yay sistemi ile ortadan kalkar ve size derin bir uyku sağlar.

Detaylar
Sağlıklı ve Kaliteli Bir Uyku!
Daha dinç bir hayat için uykumuzu almamız ve yatağımızın ortopedik olması çok önemlidir.
Sağlıksız yataklarda geçen uykular bel ağrılarına, yorgunluğa sebep olup hayat kalitemizi düşürmektedir.
Günün yorgunluğunu mükemmel bir yatakta uyuyarak atıp bir sonraki güne dinç ve mutlu bir şekilde başlayabilirsiniz.
Uzay teknolojisi ile üretilmiş Visco Plus ile uyuduğunuzda, sabah kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek, güne zinde başlayacaksınız.
Tam ortopedik Visco Yataklar bir önceki günün yorgunluğunu tamamen silecek ve daha kaliteli bir güne merhaba diyeceksiniz.
Bu muhteşem yataklar sadece size özel olarak üretiliyor ve müthiş bir indirimle kapınıza kadar geliyor! Bu fırsatı kaçırmayın!
Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Merak ettiğiniz tüm konular için yatakla birlikte gelen kitapçığı okuyabilirsiniz.
Size Özel Visco Plus'la Uykunun Tanımını Öğrenin!

Ürün Özellikleri

Uyku sırasında omurganızın doğal şeklini korumasına, gece boyu gerçekleştirilen istem dışı hareketlerin önemli ölçüde azalmasına neden olur.
3 tarafındaki fermuar sayesinde çıkarılıp yıkanabilen kılıfı terlemeyi emen pamuklu havlu kumaştan üretilmiştir.
Uyku verimliliğini artıran sağlıklı yapısıyla gecelerinizin derin ve rahat geçmesini sağlayacak Kargibi Yatak ile uyku keyfini eksiksiz yaşamak istiyorsanız acele edin, fırsatı yakalayın.
İklim koşullarına uyumludur.

Bedenin her bölgesini ayrı ayrı destekler, sağlık dostudur.
Hücreler arası boşluklu yapısı sayesinde terlemeyi önler, yatağınızın nefes almasını sağlar.
Anti-bakteriyel ve antialerjik yapıya sahiptir.
Bel fıtığı hastaları için tavsiye edilmektedir.
Tam ortopedik ve hijyeniktir.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yatağıma sonunda kargo nedeni ile uzun uğraşlar sonucunda olsada ulaşabildim arkadaşlar
Detaylı inceleme sözümü sıcağı sıcağına tutmak için hemen foruma geldim

ViscoPlus 90X190 aldığım yatak

Öncelikle belirtmeliyimki beklentilerimin çok üstünde kalitede bir ürünle karşılaştım. 1000 tl ve civarında satılan denk özelliklerdeki visco yataklardan hiçbir farkı olmamakla beraber ürünün inanılmaz arkasında duran bir firma. Kendilerinden kaynaklanmayan kargo sorunları gibi sorunlarda dahi aşırı ilgililer. Dolayısı ile gerek 2 yıl garanti süresince gerek garanti sonrasında hiçbir zaman yarı yolda kalmayacağımıza benim inancım tam.

Şimdi incelememize başlayalım

Yatak kargoya rulolanmış ve vakumlanmış halde veriliyor. Kirlenmeyi önlemek adına vakumlu ambalajın dışında bir katman oluklu karton sarılmış. dışınada bir kat daha poşet yapılarak evinize sıkıntısız bir şekilde ulaşması sağlanmış.

30aceu1.jpg

dışdaki naylonu açtından sonra karton korumaya ulaşıyoruz bunuda açınca aşağıdaki gibi
vakumlu ambalajdaki yatağımız karşımızda

t8pu7n.jpg

vakumlu ambalajdaki uyarıları dikkate almak gerekli zira oldukca hızlı bir şekilde açılıyor

2dr9eys.jpg

rulo unboxing video :

yaklaşık 10 dakika kadar sonra yatakda yastıkda aşağıdaki gibi vakumun etkisinden kurtularak tam hacimlerine geri dönüyor

301zuxt.jpg

visco yüzey (net gösterebilmek adına flaşsız çektim "sarı degildir")

rh1wuw.jpg

kılıf takıldıktan sonraki hali

242h7k0.jpg

34xs86p.jpg

hediye yastık vakumdan kurtulduktan sonra

k1xdhs.jpg

İZLENİMLER :

test sürüşü bitti ürünü rahatlıkla artılarıyla eksileriyle yorumlayabilirim

ARTILAR:
*Ürünün her detayına kefil, delirtecek kadar soru sorsanızda sizi sabırla yanıtlayan Smile bir firma tarafından satılması

*Firmada çok çok daha pahalı ürünler varken neredeyse en hesaplı ürünlerinden hemde sadece 1 adet almama rağmen herhangi bir ayrımcılık yaşamamam.

*Kendileriyle alakası olamamasına rağmen inanılmaz sıkıntı çıkaran bir kargo firmasıyla yaşadığım sorunlarda ben sattım gönderdim siz uğraşın demek yerine
gerekirse yenisini gönderelim, zarar gördü ise bildirin, ulaşmaz ise bildirin, kargo firması ile görüştük sorununuz giderilecek şeklinde
takipcisi olarak eninde sonunda ürünü kusursuz bir biçimde elime ulaştırdıkları için teşekkürü borç bilirim.

*Kumaşa gümüş iyonları yukledik, sungeri nasadan amerikadan aldık, yayı isveçden aldık, aloeverasürdük antistress oldu vs
deyip duran fiyatı kabarttıkça kabartan aslında herşeyi yurtdışlından almaktan utanması gerekirken övünen fasoncu firmalardan değiller
Yay kendi üretimleri, kılıf kendi üretimleri, herşey Türk malı ve Kayserili abilerimizin emeği bir fabrikadan Türk olarak gurur duydum

*Yaylı tam ortapedikmi alsam, yaylı yarı ortapedikmi alsam, visco padmi alsam, viscomu alsam diye düşünme gereği yok
"pocket spring yaylı ortapedik visco yatak"
her yatak teknolojisinin olumlu özellikleri sizde kalıp olumsuz tüm özellikler sizden uzak tutulmuş.

*yay : dayanıklılık ve direnç açısından hiçbirşey yaylarla boy ölçüşemez. tek sorunları gıcırdama olabilir. herbiri ayrı ayrı kumaş kılıfta olan yaylarla
yayın olumlu özellikleri sizde olumsuz özellikler absorbe edilmiş. 5 farklı sertlikteki yay ile tam ortapedik kütük gibi yataklara göre çok avantajlı
gereken yeri gerektigi kadar destekliyor. tam olması gereken ortapedik desteği sağlıyor.

*sünger : 60 dns 5cm Çok yüksek dns degerleri gerektiği söylensede özellikle yüksek kilolu kişilerde ben bir sorun yaşamadım hep idda edilen gömülme sorunu dedikleri sorun olmadı. 2 yıl gibi bir sürede sıkıntı olursada herzaman yardımcı olacağız diyen bir firma sözkonusu. umarım olmaz ama bunu duymak güzel.

*Kılıf yeterli kalitede fakat araştırdığım kadarı ile visconun en zayıf oldugu nokta hatta tek zayıf noktası nem ve sıvı. bu nedenle yazın su gibi terliyorsanız a101 bim gibi marketlerde 10 lira civarında satılan bir sıvı gecirmez alezle kullanmanız menfaatinize. kılıfı takmak cıkarmakla ugraşmadan her çarşaf değiştirmede çarsafla beraber alezide yıkayın. viscoyu terden nemden uzak tutup tertemiz aynı keyfi daha uzun süre yaşayın.

*yastık : daha büyüğünü alayım, en büyüğünü alayım diye uğraşmanıza gerek yok. yeterli büyüklükte yıllardır visco yastık kulanırım kullandıgım yastık othello marka idi ondan bir eksiğini görmedim.

*uyku kalitesi gayet tatmin edici daha önce kullandığım tam ortapedik yatağımdanda bir süre kullandığım bonel yaylı sıradan yatağımdanda çok çok iyi

EKSİLER:

gelelim eksilere

*en büyük eksi kesinlikle ARAS KARGO! Smile

*kılıf fermuarı dikkatle yerleştirmez ve dikkatle takmazsanız bir tarafından çıkabiliyor ama biraz uğraşıp başa getirip tekrar kapatınca sorun kalmıyor
fermuar ykk gibi kaliteli bir firmanın fermuarı olsa idi muhteşem olurdu bu fermuar noname. alezle kullanıp kılıfı takıp cıkarmadan kullanmak ömrünü uzatacaktır

*janjansız ambalaj. tam olarak bu ürüne özel üretilmiş bir dikdörtgen kolinin içine rulo konulsaydı çok daha şık olurdu.

*yatagı bir yere kaldırıp dayamanın zorluğu. jöle gibi bıngıl bıngıl Big Grin çarşafı geçirmekte oldukça zor.

*özel üretim fiyatları: viscoyu 2cm daha attırmak, yay tipini değiştirmek yada standart dışı bir boyutta almak gibi işlemler ne yazıkkı yatağın fiyatını neredeyse ikiye katlıyor. Sad

SONUÇ:
Şimdilik kim gördü ise beğendi inceledi ve ailem içinden 3 kişi daha almak istedi. maaş akabinde 3 adet daha alınacak Smile Bu sanırım menuniyetimi göstermeye yeterli. Çok iyi bir uyku konforu sağladı. Her nekadar Mehmet bey desekde Mehmet abi diyebileceğim kadar yardımcı oldu her aşamada. Saolsun varolsun duamızı aldı Allah razı olsun. O rezil yatakdan kurtuldum. Bu yazdıklarımı uyku sorunum oldugu duşuncesiyle dra gidip yeşil reçeteli uyku ilacı yazdırmış buna rağmen geceleri uyayamayan gündüzleri yorgunluktan baygın düşen bir arkadaşınız olarak yazıyorum. Hiçbir uyku sorunum kalmadı.

Detaylı incelemeyi kimsenin aklında bir soru işareti kalmamasına adına firmaya borç bilirim.
Eee sayelerinde uyuyoruz Smile
Güzel günlerde kullanın,
Vakumdan kurtulup şişmesi etkileyici.
Visco yatakların en pahalısından bile memnun kalanı görmedim, bir süre sonra çekilmez oluyorlarmış, 6 ay sonraki yorumlarınızı duymak isterim
iyi tam ortapedik yaylı bir yatakdan eskidiği için
yaylı yeni bir yatak aldım ona geçtim rezil birşey çıktı
onu aratamayacağı kesin Big Grin
1 ay kullanamadan yatagı atmak zorunda kaldım
varın siz hesab edin Blush
(03/10/2013, Saat: 02:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın,
Vakumdan kurtulup şişmesi etkileyici.

sağolun hocam çok ekonomık fıyatlara visco satıyorlar
forumdaki arkadaşlarında haberi olsun istedim
McOrco üstadım iyi günlerde kullanın, deliksiz uykular uyuyun :=)

İzninizle şahsi görüşlerimi paylaşmak isterim.

Ben Kargibi'den bir yatak denedim, bizde sanalpazardan aldık (başka birine) 3-5 gün kadar yattım. Şu anda evde kullandığım ise Viskolove. Fiyat olarak 2 katından fazla viskolove. Ancak (Fiyat farkını tolere edermi bilmem ama) aralarında fark var. Bir kere kargibi'de visko sungerin altında yay var. Benim fikrime göre yatak yaylı yatak ancak üzerindeki standart sünger yerine visko sünger konmuş. Ha bu kötü birşey mi, değil tabiiki. Gidip istikbal, bellona gibilerinden alacağınıza bunu tercih edebilirsiniz derim.

Gelelim viskolove'a. Viskolove'ı 4.5 aydır kullanmaktayım. Şu anda yataktan şikayetim yok. Ancak boyun destekli yastık işi pek hoşuma gitmiyor, zira yumuşak yastıkları severim, visco yastığı kullanıyorum hala ama yumusacık bir yastık olsa mı dediğim anlar oluyor.
Yatak:

2cm soft visco
7cm 70 dansite visko
13 cm soft sünger

olarak 3 katmanda ve yaysız. Farkını insan anlıyor. Kargibi'de yatmadan once viskolove da yatıyordum. Viskolove gerçekten sert yani tok. Mesela yaylı yatagın üzerine kosarak atlarsınız da yatagın üzerinde biraz yaylanırsınız ya, aynı şeyi kargibide yaşamak mümkün, sadece vucudunuza temas eden süngerin dokusu itibariyle hissedeceğiniz şey pozitif yonde farklı olacaktır. Ancak viskolove'da böyle birşey mümkün olmuyor, kat kat serilmiş peluş battaniye gibi, üzerine atladığınız yere yapışıp kalıyorsunuz, beton zemine çarpmaktan hallice. Kargibi'de yatağın eski halini alması yanlış hatırlamıyorsam 5-10 sn. civarı sürerken viskolove'da 15 sn üzerinde zaman alıyor. Yatakta mesela sağa sola dönerken o çukur kısmı hissediyorsunuz bir süre, sonrasında sizin şeklinizi alıyor.

Naçizane izlenimlerim böyle. İmkanınız olursa iki yatağı da deneyin tabiiki. Normal ortopedik yatak yerine visco tercih edilebilir, bu durumda hiç değilse kargibi alınır memnun kalınır. yok bütçem var biraz daha iyisine bakmak istiyorum derseniz, bir de viskolove bakın derim.
www.BarbarosRazors.com

Bende bu viscolardan cekindigim icin yatas bluestar almistik memnunum simdilik, geleneksel tras gibi geleneksel yatak tercih ediyorum Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
En güzeli parayı iyice basıp tam ortopedik sert bir yatak almak. Öbürleri çöküyor sırt ağrısı yapıyor.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(03/10/2013, Saat: 11:17)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En güzeli parayı iyice basıp tam ortopedik sert bir yatak almak. Öbürleri çöküyor sırt ağrısı yapıyor.

Hocam orta sertlikte yatasbluestar bir deneyin derim gercekten saglam bir yatak sert serileride vardi ama inanin alisik degilseniz mumkun degil, yaylarin gevsemesine gelince acikcasi cevremdeki cogu kisi yatas kullanir genellikle hepsi memnun ama diger markalari bilmiyorum hic denemedim acikcasi mobilyaci firmalari yerine yatak firmasindan almak daha mantikli diye dusunuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım Elbise ve Özel Gün Palace 33 16,118 21/05/2018, Saat: 12:57
Son Yorum: posicor
  Yatak ve Yastık tavsiyesi bossyje 34 101,657 29/07/2015, Saat: 15:43
Son Yorum: BigHillMe
  Bir süredir foruma pek uğrayamamamla ilgili Lord Sparhawk 9 8,589 01/10/2014, Saat: 00:47
Son Yorum: inceptum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: